Сонник джип, до чого сниться джип уві сні

Є думка, що автотранспорт може багато розповісти про свого господаря, про темперамент, про амбіції. Це стосується не тільки реальних «залізних коней», а й тих, які є в наших сновидіннях. Особливе місце серед «візитерів» займає джип. Цей позашляховик є символом заміщення, власник як би компенсує невдачі у своєму житті, купуючи величезний всюдихід. Побачити його уві сні — до боргів і занепаду, підказують сонники. Давайте розберемося,, до чого сниться джип і чи завжди він обіцяє неприємності.

Тлумачення сонника Міллера

Бачити уві сні себе за кермом великого чорного авто — ваша ділова активність і успішність може зіграти з вами злий жарт. А якщо ви їхали по бездоріжжю і потрапили в аварію — вас запросять на якісь розваги, які будуть мати сумнівну репутацію. Не варто приймати подібне запрошення, якщо не хочете потрапити в халепу.

Крутий позашляховик — знак перемог і поразок

Сниться, що ви спостерігаєте з боку за красивим чорним джипом — стережіться, вас можуть втягнути в сумнівну угоду, біла машина — знак укладення вдалого та прибуткового контракту, пророкує Місячний сонник.

Їздити уві сні на крутому джипі по бездоріжжю і не відчувати особливих незручностей і тряски — подібне сновидіння обіцяє вам успіх і перемоги у всіх починаннях.

Управляти уві сні дорогим джипом, але не бути при цьому власником — в реальності ваше честолюбство буде чимось дуже сильно зачепили, пророкує Східний сонник.

Китайський «паркетник» як символ невдач

Наснилося, що ви купили нову, але недорогу машину зовні схожу на джип — наяву ваші справи прийшли в повний занепад. Вам не потрібно нічого планувати і не варто починати нові справи.

Їхати уві сні за кермом старого розбитого автомобіля, проданого вам задешево під виглядом джипа — вам доведеться зіткнутися з проблемами в сім’ї, можливо, дитина нашкодив або партнер по шлюбу чимось сильно засмутить.

Сниться чоловікові, що він подарував своїй коханій дешевий джип невідомого виробництва — до конфліктної ситуації на роботі або до інтриг конкурентів, попереджає сонник Цвєткова.

Аварія на дорозі або Бережіть здоров’я

Бачити уві сні, що ви каталися по заміських трасах з великою швидкістю і потрапили в автокатастрофу — бережіть своє здоров’я. В реальності дане сновидіння може так само означати травми і аварії.

Наснилося, що ви врізалися в дерево на білому джипі і бачите сліди червоної крові — стережіться порізів, саден і подряпин, особливо нанесених вам тваринами, так як вони будуть довго гоїтися і принесуть вам багато клопоту з лікуванням.

Нежонатому хлопцеві наснилося, що він розбив свій джип — незабаром він одружиться з дуже вітряної і несерйозною дівчиною, пророкує сонник Ванги.

Купувати автомобіль — до фінансових втрат і придбань

Наснилося жінці, що її чоловік купив їй або собі чорний джип — вона зробить дурну і непотрібну покупку, білий — отримає довгоочікуваний подарунок.

Сниться покупка червоної машини — до великого скандалу через гроші. Можливо, ви витратите чужі кошти і не зумієте повернути, передбачає Сучасний сонник.

Їздити уві сні на автомобілі, що Вас зацікавив, влаштовуючи тест-драйв — перш ніж вкласти гроші в ризикований захід, продумайте всі деталі.

Сонник джип, до чого сниться джип уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: