Сонник дика кішка, до чого сниться дика кішка уві сні

Наснилося дика кішка попереджає про різного роду неприємності. Найчастіше бачення уві сні сигналізує про підступи недругів, невизначеною, але реальної небезпеки для сплячого. Однак сонник іноді дає більш позитивні трактування. Залежно від подробиць можна визначити,, до чого сниться ця тварина.

Ускладнення відносин з оточуючими

Наснилося таке бачення? Наяву між сплячим і його сусідами встановляться напружені відносини. Можливі конфлікти.

Бачити її уві сні означає: при спілкуванні з оточуючими висока ймовірність прояву підвищеної емоційності, сварок. Це може порушити душевну рівновагу.

Тлумачення сну про дикої кішки може бути наступним: поява напруженості у взаєминах зі знайомими, колегами. Бажано ігнорувати дратівливі чинники, контролювати емоції, проявляти стриманість, щоб уникнути загострення конфлікту.

Вороги на роботі і серед уявних друзів

До чого сниться, ніби вона нападає на вас? Сонник попереджає: з’являться нові, більш агресивні недоброзичливці на професійній ниві, а впоратися з їх підступами виявиться нелегко.

Наснилося, ніби дика кішка нападає? Наяву почнеться не найсприятливіший період, тому потрібно постаратися уникнути помилок. Не втрачайте пильності і концентрації на справах.

Бачити, як дика тварина уві сні нападає — по сонником, це попередження про неприємності, які принесе хтось із знайомих — вельми розважливий чоловік. Це особа, переслідуючи власну вигоду, здатне тонко грати слабкостями інших, тому потрібно поберегтися.

Подробиці сновидіння

Пригадайте, якою була, що робила дика кішка:

 • Агресивна — наяву присутня якась загроза;
 • Зла — доведеться боротися за власне благополуччя;
 • Кидається — ваша незалежність характеру, волелюбність дратують оточуючих;
 • Подряпала — можливі неприємності у фінансовій сфері через шахрая;
 • Вкусила — серед вашого оточення є підступний зловмисник, брехун або зрадник.
 • Сонник Міллера: попереду зіткнення з недругами

  До чого сниться зустріти дику кішку? Сновидіння попереджає про швидке зіткненні з ворогами. Кішка нападала уві сні? Значить, ваші недоброзичливці — люди, які мають суспільну вагу. Вони прагнуть до перемоги за всяку ціну.

  Будьте обережнішими: злостивці не дрімають

  Бачити повністю чорне тварина уві сні означає: в оточенні сновидіння є хтось, хто цілеспрямовано псує його репутацію, заважає досягти успіху на роботі, причому, недруг ретельно прикидається. Слід уважніше аналізувати слова і дії знайомих — тоді можна зрозуміти, хто лукавство.

  Приснилася чорна дика кішка? Сонник сповіщає: це передвістя серйозних неприємностей через власну безпечність. Вороги сплячого готують підступну пастку, куди він потрапить по свою неуважність, а ось вибратися з неї виявиться досить складно.

  Недоброзичливці зазнають невдачі

  Вам удалость її прогнати? Значить, вороги при всьому бажанні не зможуть нанести шкоди вашому фінансовому становищу або громадському статусу.

  До чого сниться, як агресивна кішка на вас накинулася, але ви змогли її вбити? Сонник повідомляє: в сімейному житті настане гармонія, а конкуренти відступлять, не добившись бажаного і не завдавши шкоди.

  Сонник дика кішка, до чого сниться дика кішка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: