Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник диван, до чого сниться диван уві сні

Диван уособлює уві сні стабільність і благополуччя. Сонник вважає, що даний елемент інтер’єру часто є передвісником романтичних знайомств і любовних пригод. Існують і інші пояснення,, до чого сниться диван. Багатьом сновидцем вдасться створити сім’ю і зайняти високе положення в суспільстві.

Інструкція

Якщо довелося бачити уві сні диван, постарайтеся згадати подробиці сновидіння. Вони нерідко містять підказки, чого сплячому найбільше не вистачає в житті. Сонник допоможе розібратися,, до чого сниться а чи інша деталь.

Пояснення,, до чого сниться бачити уві сні диван, можна знайти в сонник Азара. Цей предмет інтер’єру віщує підвищення по службі, призначення на почесну посаду.

Якщо приснився диван, який більше нагадує ліжко, до того ж виконує її функції, Юрій Лонго пояснює,, до чого сниться цей предмет меблів. Всьому виною відсутність мотивації, у сновидіння не викликають ентузіазму дії, в яких він не бачить сенсу.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера пропонує вельми цікаве пояснення,, до чого сниться диван. Якщо його поверхня виглядає надзвичайно привабливою, в дійсності вас підстерігає спокуса.

Якщо уві сні попало сісти повз або звалитися на підлогу, здоров’я може підвести в самий невідповідний момент.

Коли ж цей елемент меблювання виглядає дуже красивим і зручним, але за сюжетом вам не належить, не намагайтеся привласнити чуже наяву. В даний період подібні витівки можуть серйозно нашкодити репутації.

Якщо приснилося багато диванів у власному житлі, це означає, що ваша сім’я збільшиться. Правда, прогноз не уточнює, за рахунок кого. Це може бути і новонароджений малюк, і невістка чи зять, і далекий родич.

Новинки

Якщо уві сні довелося купувати новий диван, Східний сонник обіцяє круговорот романтичних пригод.

Згідно з тлумаченням Деніз Лінн, новий диван віщує комфортабельний відпочинок, який саме зараз необхідний сплячому.

Нерідко купувати диван уві сні трапляється людям, які мріють зустріти свою другу половинку. Сонник Хассе обіцяє довгоочікуване цікаве знайомство.

Тлумачення Фрейда роз’яснює,, до чого сниться покупка дивана одиноким сновидцем. Той, кого ви шукаєте, вам добре знайомий, але ви раніше не розглядали його як коханця.

Коли ж нареченим приснилося, як пощастило купити новий диван, Англійська сонник вважає сюжет передвісником щасливого сімейного життя.

Пора змінити обстановку

Чаклунка Медея не радить вибирати старі меблі тим, хто задумав купити канапе в вітальню. Символ нагадує про те, що спроба повторити минулий успіх не завжди буває настільки ж успішною.

Стара нудна софа нерідко відображає бажання змінити постійного партнера або змінити йому. Від імпульсивних вчинків утримують моральні підвалини.

Добрим знаком вважається продавати обридлий інтер’єр: тим самим ви рятуєтеся від тяжких зобов’язань в дійсності.

Жіночий сонник вважає, що наснилося стара тахта свідчить про велику кількість суперниць і заздрісників.

Особливі прикмети

Червона софа відкриває чудові перспективи. Можна розраховувати на стрімке кар’єрне зліт або економічний прорив в бізнесі, випаде шанс укласти вигідний шлюб. Якщо наснилася червона кушетка, образ свідчить про любов до активного відпочинку.

Зелене канапе уві сні віщує спокійний і благополучний період без будь-яких несподіванок і пригод.

Сонник вважає дуже сприятливим знаком, якщо приснився білий диван. Сплячому належить спробувати незвідане, і це виявиться позитивний досвід. Передбачення стосується різних життєвих сфер: любовної, підприємницької, пізнавальної.

Шкіряний диван означає, що вашим планам судилося здійснитися за однієї умови: ви не будете нікого в них присвячувати. Помічників навряд чи вдасться знайти, а от заздрісників і недоброзичливців — хоч греблю гати.

Якщо приснився нарочито довгий диван, тлумачення радить підготуватися до візиту численних гостей, чий приїзд потішить сновидіння.

Маніпуляції

Якщо уві сні пощастило лежати на м’яких диванних подушках, в реальній дійсності також не доведеться особливо напружуватися.

Якщо приносить задоволення сидіти, а не лежати на тахті, стало бути, ви напевне чогось досягли. Можна дозволити собі насолодитися смаком перемоги.

Коли трапляється пересувати або фарбувати спальне місце, образ говорить про те, що хто лежить не дуже задоволений своєю роботою.

Якщо софу уві сні терміново потрібно чистити, схоже, в вашому оточенні з’явилася людина, з яким небезпечно довіряти.

Розстеляти і застеляти ліжко часто доводиться тим, хто наяву живе у злиднях через власну безвідповідальність.

Сонник диван, до чого сниться диван уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: