Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник джинси, до чого сниться джинси уві сні

Сонник вважає, що джинси уві сні на стільки пророкують певні події, скільки підказують сновидцу, як краще в них орієнтуватися. Пояснення,, до чого сниться джинсовий одяг, стосуються стабільності, завзятості, вірності своїм принципам. Деякі сюжети віщують вдалі і приємні покупки.

Дрантя або тренд?

Якщо приснилися рвані джинси, сонник пропонує два варіанти тлумачень. Одна справа, якщо улюблені брюки порвалися ненавмисно, можливо, через багаторічної шкарпетки. В такому випадку стара рвана одяг символізує небажання що-небудь міняти, наприклад, роботу або сімейний статус вільної людини.

Це не єдине пояснення, до чого сняться морально застарілі рвані джинси. Побачене уві сні символізує те, від чого сновидец втомився наяву: хронічні фінансові труднощі або застарілі себе відносини.

Роз’яснюючи, до чого сняться діри і потертості як частина іміджу, сонник пропонує дещо іншу інтерпретацію. Якщо ваші джинси порвалися з легкої руки провідних дизайнерів, сонник обіцяє вигідне придбання.

Обновки

Коли уві сні трапляється купувати нові джинси, сонник попереджає, що невгамовна тяга до самозамилування може зіграти злий жарт.

Сонник іменинників стверджує, що нові джинси в нічних мріях бачать ті, кому належить довгоочікувана поїздка на природу.

Якщо приснилися нові джинси, побачений у сні символ уособлює душевний підйом, радість, цікаві зустрічі і захоплюючі знайомства.

Іноді тлумачення,, до чого сниться купити джинси, збувається практично буквально. Сплячого і в реальній дійсності очікують всілякі обновки.

Не всі тлумачі налаштовані так оптимістично, роз’яснюючи,, до чого сниться купувати фірмові штани. Чекає серйозне протистояння, виграти яке допоможуть завзятість і непохитність.

Якщо приснилося, що вам подарували модний одяг, сновидіння означає, що настають позитивні події. Сонник радить не шукати в ньому глибокий сенс.

Запитайте Міллера

Сонник Міллера вважає джинси символом стабільності і навіть якоїсь буденності. Найближчим часом не передбачається з ряду геть що виходять подій. Сновидіння, в якому довелося міряти нарочито потерті стильні штани, відображає сексуальність і бунтарський дух.

Задоволення від примірки віщує вдале поїздку, розчарування означає прийдешню боротьбу за своє чесне ім’я.

Якщо жінці наснилося, як вона шиє штани з джинсової тканини, дуже скоро вона відчує себе надзвичайно привабливою для протилежної статі. А якщо це були чоловічі штани, ймовірність початку серйозних відносин дуже висока. Джинси навиворіт віщують нову любов.

Найчастіше підказкою до тлумачення служить забарвлення. Класичні блакитні кажуть про те, що майбутнє співробітництво принесе прибуток і радість дружнього спілкування. Чорні попереджають про можливу помилку. Білі нагадують, що до мети ще далеко.

Сонник пояснює, до чого сняться настільки улюблені джинси, що ви їх продовжуєте носити навіть уві сні. Схоже, вас цілком влаштовує реальне життя, і ви не плануєте нічого міняти.

Коли трапляється бачити уві сні цей не належить вам предмет гардероба з боку, в реальній дійсності сновидіння очікує розкішний подарунок або сюрприз.

В примірювальній

Якщо довелося приміряти джинси уві сні, знайте. Що насправді хтось із недоброзичливців також «приміряється», як би вам насолити.

Іноді міряти джинси уві сні доводиться тим, хто в силу обставин став об’єктом недобрих пліток і чуток, які розпускають не просто так, а з метою нашкодити.

Міряти джинси уві сні часто трапляється людям, вельми задоволеним собою, впевненим у своїй правоті і привабливості. Це символ спокуси, перед яким навряд чи вдасться встояти.

В сонник знайдеться і інше пояснення,, до чого сниться міряти джинсові брюки уві сні. Можливо, тому, хто належить фізична активність: благоустрій садової ділянки, ходьба пішки, ремонт приміщення.

Маніпуляції

Якщо приснилися брудні штани, висока ймовірність бути обманутим. Якщо ж пощастило їх прати, матеріальне становище помітно покращиться.

Якщо довелося одягати на себе сині штани, можливі незначні втрати. Якщо приснилося, як ви їх знімаєте, це сприятливий знак для вашого гаманця.

Коли трапляється шукати свій повсякденний предмет гардероба, але так і не знайти, снотолкователь вважає, що для вас настав час змін, адже не можна все життя чіплятися за минуле.

Сонник джинси, до чого сниться джинси уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: