Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дякувати, до чого сниться дякувати уві сні

Вираз подяки уві сні говорить про душевний спокій і моральному рівновазі сплячої персони. Сонник вважає: те,, до чого сниться дякувати кого-то, сповіщає про несподівані і сприятливих змінах в житті.

Думка пана Міллера

Міллер, тлумачачи,, до чого сниться дякувати кого-то, сповіщає отримання радісного і несподіваного звістки. Наснилося, що хтось говорить вам «спасибі», означає: треба дуже обережно спілкуватися з цією персоною.

Бачити, що дякує невідомий чоловік, сповіщає про крах нинішнього підприємства з вини недобросовісних осіб. Сонник застерігає про надмірну довірливість і близькості сновідящего, якої скористаються честолюбні люди.

Подробиці: кого подякували?

Сонник Нової Ери тлумачення сну про подяки, пов’язує з приснилося персоною, яку довелося дякувати уві сні:

 • Незнайомої людини — сповіщає швидке виконання задуманих ідей;
 • Другу половинку — обіцяє одержання радісних звісток, потепління у відносинах;
 • Батьків — каже про доброму здоров’ї і благополуччі оних;
 • Господа Бога — сповіщає про благодатний період для здійснення задумів;
 • Небіжчика — віщає про несподівану допомоги, підтримки
 • Начальника — віщує довгоочікуваний зліт кар’єрними сходами.
 • Настають сюрпризи!

  Сонник Закоханих пророкує приємне любовне побачення, роз’яснюючи,, до чого сниться дякувати хлопця. Наснилося, що довелося сказати «спасибі», отримавши подарунок з рук коханого, означає несподіване отримання сюрпризу.

  Заміжньої леді, віддавати хвалу Богові уві сні, ототожнюється з великим благословенням з небес у вигляді довгоочікуваного появи дитинку. Незаміжнім жінкам, подібний сюжет зумовлює зустріч з цікавим і галантним кавалером.

  Будьте готові до труднощів!

  Тим, кому довелось почути уві сні чужу подяку, слід готуватися до великих перешкод в справах — трактує сучасний суміщений сонник. Наснилося, що покійний чоловік дякує вас? Значить, слід подбати про надійний тил і фінансових накопичення.

  Бачити, як персонаж єхидно сміючись, дякує вам за щось, попереджає про нещирість і підлості побаченої уві сні особи. Постарайтеся обмежити контакт з нею до мінімуму.

  Все буде добре!

  Ви цінуєте власні досягнення і раді тому, що трапляється в житті, впевнений сонник Медеї, тлумачачи,, до чого сниться молитися і дякувати Богові. Нічне бачення свідчить про невичерпний наснагу сновідящего і прагненні домогтися задуманого без втрат і незручностей для оточуючих.

  Сказати уві сні «спасибі» свого ворога, сповіщає про перемогу над ним. Деніз Лінн запевняє, що ви «переросли» образу і тепер сприймаєте свого недруга, як звичайну сторонню особу.

  Про суперництві…

  Молодим дівчатам, бачити, як дякує подруга, слід бути обережними. Сонник для стерви зумовлює появу жінки, здатної стати сильною суперницею в любові.

  Особам, які займаються ділової діяльністю, подібний прояв вдячності з боку жінки, передрікає появу хитрого й досвідченого конкурента. Езотерики радять триматися ближче новоявленого суперника, щоб дізнатися його здатності і повадки.

  Сонник дякувати, до чого сниться дякувати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: