Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник двір, до чого сниться двір уві сні

У всі часи двір вважався невід’ємною частиною житла, тому те,, до чого сниться дворик, відображає зону комфорту сплячої людини, його стан душі і думок. Сонник стверджує, що тлумачення сну залежить не тільки стан дворового простору, але і приснився персонажів, які перебували на ньому, а також їх дій уві сні.

Припущення Міллера

Пан Густав приснився двір співвідносить з прийдешніми перспективами сновідящего, його вмінням накопичувати досвід і реалізовувати власні ідеї. Бачити запущений, брудний дворик уві сні, означає нездатність сплячої персони пристосуватися до ситуації.

Тим, кому довелося підмітати двір віником, наяву вдасться впоратися з проблемами, завдяки самоорганізації і вмінню швидко реагувати на життєві зміни. Молодий панночці, якій довелося прибирати сміття або прикрашати дворовий простір, сонник Міллера обіцяє швидку появу сватів.

Помсти чужу ділянку, говорить про можливість допомогти ближньому людині мудрою порадою, своєчасної підтримкою. Отримання важливих новин пророкує Міллер, трактуючи,, до чого сниться відкрита вигрібна яма у дворі.

Будьте обачні!

Деніз Лінн тлумачачи,, до чого сниться двір, звертає увагу на персонажів, які перебували в ньому уві сні. Так, бачити тигрів в в межах будинку, сповіщає про загрозу раптових нападів ворогів. А ось приснився лев на ділянці згідно сонником передвіщає благополуччя, мир і достаток в сімействі. Підкинуті кошенята обіцяють несподівану вагітність.

Побачити себе в чужому дворі, застерігає Загальним сонником про можливість стати жертвою обману. Крокодил на задвірках попереджає про підлості з боку близьких людей.

Не пропустіть шансу!

Сучасний суміщений сонник, тлумачачи,, до чого сниться шкільний двір, де гуляють багато дітей, обіцяє великі перспективи злетіти по кар’єрних сходах. Бачити чистий, великий і красивий дворик, сповіщає про благополучне вирішення фінансових справ.

Заганяти корову в свій двір, передрікає сонником отримання спадщини. Бачити там бика до появи сильного суперника, кінь — обіцяє благополуччя.

Нові перспективи на діловому терені прогнозує снотолкователь Мандрівника, тлумачачи, до чого сняться машини у дворі. Камаз, припаркований поруч з житлом, передрікає участь в новому проекті, де доведеться витратити багато сил і енергії.

Попереду радісні події!

Дивитися на вулицю у вікно і спостерігати за граючими дітьми, говорить про радість, яку доставлять рідні люди. Бенкет або застілля влаштоване на ділянці, в якому беруть участь багато людей, ототожнюється з наближенням важливого події.

Прибирати сміття з двору в яму, сповіщає про можливість позбутися страхів, накопичених з дитинства.

Тримайтеся!

Непростий час пророкує Сучасний суміщений снотолкователь тим, кому довелося гуляти по пустому, засіяному могилами двору. Повний тлумач Нової Ери кладовище, розташоване поруч з будинком, ототожнює зі спокоєм і стабільністю.

Наснилося, що асфальтували простір, поруч з будинком? Значить попереду перешкоди, подолавши які досягнете великих висот. Якщо навколо викладена плитка — постарайтеся не реагувати на дрібні негаразди.

Про дрібних, утолітельних турботах попереджає Сучасний універсальний сонник, тлумачачи,, до чого сниться пожежа на ділянці. Побачити, що до вас пробралися злодії — будьте обачні в спілкуванні з малознайомими людьми.

Про душевні терзання!

Побачити уві сні покійного родича, що підмітає віником простір навколо вашого житла, віщає про душевні переживання, скорботи, муках совісті по відношенню до близьких.

Якщо вам доводиться спати уві сні на вулиці, значить, запевняє чаклунка Медея, в реальній дійсності ви напружені і шукайте вихід з непростої ситуації. Гуляли вночі по задвірках? Готуйтеся до внутрішньої боротьбі з власним страхом і комплексами.

Подробиці: який?

Загальний сонник, роз’яснюючи,, до чого сниться двір, звертає увагу на його призначення і зовнішнім оглядом стан. Так бачити уві сні:

 • Повний пташиний двір — сповіщає про прихід гостей, нових знайомствах;
 • Скотний — віщає про приємне проведення часу в колі близьких людей;
 • Церковний — віщує безглузді клопоти;
 • Сусідський — обіцяє марні переживання;
 • Огороджений старим парканом — попереджає про непомірні розтрати;
 • Палаючий — до непередбаченої ситуації, що вимагає блискавичного рішення;
 • Чистий, підметений — пророкує важлива подія.
 • Про прагненнях…

  Люди, яким довелося уві сні купувати великий будинок і двір, за версією сонника Езопа, всіма силам прагнуть до багатства і незалежності. Наснилося, що присадибна ділянка потопає у квітах, означає удачу в будь-яких починаннях. Зарослий травою і бур’янами двір ототожнюється з поганими звичками сплячої персони.

  Ті, кому довелося побачити уві сні потоп і двір, залитий водою, в реальному світі готові до створення сім’ї, запевняє Новий сімейний сонник. Виганяти сусідів, знайомих людей або коханої людини зі свого двору, говорить про тяготи обов’язки, бажанні позбутися непотрібних зобов’язань.

  Суспільство…

  За версією сонника Лоффа, приснився дворик символізує взаємодію сновідящего і навколишнього світу. Так, бачити уві сні порожній закритий двір, означає душевну відстороненість персони від мирської суєти. Відчинені хвіртка ототожнює спроби сновидіння реалізуватися в суспільстві.

  Чистити захаращений, зарослий бур’янами дворик ототожнюється з непотрібними зв’язками, а ось скошена трава, віщає про корисні контакти. Побачити на ділянці яму з брудом або брудною водою, оповіщає про безсторонні чутки про сім’ю сновідящего.

  Має бути важка праця!

  Дрова уві сні, складені стосом у дворі, за версією Єврейського сонника, сповіщав про трудомістку, складну роботу. Наснилося, що посеред нього стоїть труна — готуйтеся до важливої ​​дорученням.

  Помсти мітлою опале листя уві сні, передвіщає сонником нудну, монотонну роботу. Підмітати віником вулицю уві сні, говорить про домашніх турботах, мити її — до приїзду непроханих гостей.

  Сонник двір, до чого сниться двір уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: