Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дівчина колишнього хлопця, до чого сниться дівчина колишнього хлопця уві сні

Дівчина колишнього хлопця уві сні має кілька різних значень. Бачення підказує: він ще викликає відгук у серці, спляча ревнує молоду людину до нових відносин. Але образ також обіцяє важливу новину або навіть перемогу. Наш сонник підкаже,, до чого сниться такий сюжет, виходячи з подробиць.

Ви не можете його забути

До чого сниться бачити нинішню дівчину колишнього хлопця? Сонник пояснює: він все ще вам небайдужий, можливо навіть, є ревнощі. Постарайтеся перемкнути увагу на інший об’єкт.

Нинішня обраниця колишнього коханого уві сні вказує: сновидицей важко так просто відпустити того, кого вважала своїм. Треба розібратися, чи потрібен він їй дійсно або це просто інерція відносин.

Наснилася його нинішня пасія, коли самі ще не зустріли нового партнера? Чи не турбуйтеся, ще все попереду. Позбавтеся від образ, заздрості, власницьких замашок, адже у кожного власне щастя.

Сонник Міллера: трактування залежить від враження

Побачили уві сні колишнього коханого з новою дівчиною і засмутилися? Ваше серце відмовляється його забути. Якщо негативні емоції були відсутні — цей зв’язок відійшла в минуле.

Остерігайтеся конфліктів і неприємностей

Бачити вагітну дівчину колишнього хлопця уві сні — чекає розлука зі своїм теперішнім хлопцем.

Приснилася вагітна подруга вашого минулого захоплення, але насправді він ні з ким не зустрічається? Хтось хоче завдати сновидицей збиток.

До чого сниться вагітна пасія колишнього бойфренда? Як говорить сонник — це просто відображення реальних переживань сплячою, що у неї не виходить зачати дитину від коханого. Треба сходити до лікаря, зробити кроки для підготовки до вагітності.

Розмовляти з нею уві сні віщує: можуть піти плітки. Треба поберегти свою репутацію, постаравшись не давати приводу для пересудів, уникати конфліктів.

Подробиці сновидіння

Тлумачення сну враховує найменші деталі:

 • Просто бачили здалеку — дізнаєтеся цікаву новину;
 • Розмовляли — інформація про якомусь незрозумілому справі надійде з несподіваного джерела;
 • Пораділи за них — зрадієте припинення його переслідувань наяву;
 • Сварилися — даремно витратите час на марне заняття, відчуєте незадоволення собою;
 • Билися — зробите кроки, щоб повернути бойфренда.
 • Постарайтеся пробачити

  Якщо уві сні з’явилася справжня подружка молодої людини, з яким ви розлучилися — сонник стверджує: зможете пробачити того, хто заподіяв біль. Це набагато полегшить подальше життя.

  Наснилося, ніби справжня дівчина колишнього хлопця прийшла до вас додому і скаржиться на його зради? Це означає: незабаром отримаєте дуже серйозну перемогу.

  Набудете впевненості в реальному партнері

  Сновидіння в нейтральному ключі, як у колишнього бойфренда з’явилася нова подружка, має хороше значення. Сонник підказує: сновидицей знайде упевненість в собі і відносинах з реальним партнером.

  Наснилося: у колишнього хлопця з’явилася нова дівчина? Бачення означає: спляча сумнівається в своєму теперішньому бойфренда. Треба проводити разом більше часу, розмовляти по душам — тоді посилиться емоційний зв’язок пари. Для появи впевненості має пройти час.

  До чого сниться дружити з новою пасією хлопця, з яким ви розлучилися? Сонник підказує: у вас з’явиться надійний партнер.

  Сонник дівчина колишнього хлопця, до чого сниться дівчина колишнього хлопця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: