Сонник двоюрідна сестра, до чого сниться двоюрідна сестра уві сні

Сновидіння про сестру — річ не дивна, особливо якщо уві сні ви побачили реально існуючу родичку. Зазвичай вони пророкують отримання приємних звісток. А ось, до чого сниться двоюрідна сестра? Більшість сонників вважають подібні сновидіння поганим знаком, пророкуючи образи і конфлікти. Але, як і в усьому, тут також бувають винятки. Давайте дізнаємося, коли сни про неї символізують радість, а коли — засмучення.

Приємні родинні спілкування

Бачити уві сні свою двоюрідну сестру — до розчарування, жаль, поганого настрою, пророкує сонник Міллера.

Якщо вам приснилося, що до вас в гості приїхала донька тітки або дядька — це значить, що в житті відбудуться якісь сумні події. Вони змусять вас зізнатися в тому, що не завжди ви буваєте праві. Вам слід задуматися над тим, чи варто псувати відносини з близькими людьми, доводячи їм свою правоту.

Сниться, що ви розмовляєте з вагітною двоюрідної сестричкою, домовляючись про зустріч — будете переживати через поганих передчуттів. Побачитися з нею уві сні — переживання і побоювання виправдаються.

Красива, святкове сестриця, яка готується до весілля — знак того, що вам подарують потрібну в господарстві річ. Те, про що давно мріяли, але шкодували грошей, радує тлумаченням Весняний сонник.

Сварки і суперечки в родині

Сниться, що ви ругаетесь зі своєю нерідний Сеструха — вас чекають сварки і непорозуміння з коханою людиною, причому через дрібницю, попереджає Місячний сонник.

Уві сні до вас приїхала двоюрідна сестра або брат, щоб висловити своє невдоволення чимось — до розриву сімейних відносин з ними.

Бачити, як двоюрідна сестричка лається з кимось — тлумачення залежить від подробиць: ви її підтримуєте і захищаєте — почуєте про сестру плітки або погані відгуки спільних знайомих; намагаєтеся зупинити скандал — в реальному житті комусь із родичів знадобитися допомога.

Сумні сни про сестру

Сниться, що померла жива в реальності двоюрідна сестра — до довгого життя родички; якщо сестричка померла і наяву — можете «поховати» свої мрії, найближчим часом їм не судилося здійснитися, підказує сонник Ванги.

Наснилася смерть двоюрідної сестри, яка сталася у вас на очах — до сильного потрясіння в реальності. Хтось або щось вас сильно засмутить чи засмутить до сліз.

Уві сні вам повідомили, що ваша вагітна двоюрідна сестричка померла при пологах — в реальності вам повідомлять дуже радісну звістку, обіцяє Східний сонник.

Бачити, як ридає двоюрідна сестра через смерть близької їй людини — ви станете учасником неприємної ситуації, яка в деякій мірі торкнеться і вас.

Сестричка, зі святом тебе!

Наснилася весілля сестриці або брата, з якими ви практично не спілкуєтеся наяву — до сліз, засмучує Жіночий сонник.

Обніматися з дочкою тітки або дядька, вітаючи її при цьому, — вас запросять на захід, який виявиться нудним і нецікавим.

Цілувати і вітати з днем ​​народження сестричку — до брехні і обману. Наснилася доросла родичка — вас дуже зачепить факт обману, маленька сестричка — ви залишитеся байдужі до цього.

Передавати поздоровлення вагітної сестри зі швидким материнством — ви «виношуєте» грандіозні плани і сподіваєтеся на благополучний результат справи.

Сонник двоюрідна сестра, до чого сниться двоюрідна сестра уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: