Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник двоюрідна сестра, до чого сниться двоюрідна сестра уві сні

Сновидіння про сестру — річ не дивна, особливо якщо уві сні ви побачили реально існуючу родичку. Зазвичай вони пророкують отримання приємних звісток. А ось, до чого сниться двоюрідна сестра? Більшість сонників вважають подібні сновидіння поганим знаком, пророкуючи образи і конфлікти. Але, як і в усьому, тут також бувають винятки. Давайте дізнаємося, коли сни про неї символізують радість, а коли — засмучення.

Приємні родинні спілкування

Бачити уві сні свою двоюрідну сестру — до розчарування, жаль, поганого настрою, пророкує сонник Міллера.

Якщо вам приснилося, що до вас в гості приїхала донька тітки або дядька — це значить, що в житті відбудуться якісь сумні події. Вони змусять вас зізнатися в тому, що не завжди ви буваєте праві. Вам слід задуматися над тим, чи варто псувати відносини з близькими людьми, доводячи їм свою правоту.

Сниться, що ви розмовляєте з вагітною двоюрідної сестричкою, домовляючись про зустріч — будете переживати через поганих передчуттів. Побачитися з нею уві сні — переживання і побоювання виправдаються.

Красива, святкове сестриця, яка готується до весілля — знак того, що вам подарують потрібну в господарстві річ. Те, про що давно мріяли, але шкодували грошей, радує тлумаченням Весняний сонник.

Сварки і суперечки в родині

Сниться, що ви ругаетесь зі своєю нерідний Сеструха — вас чекають сварки і непорозуміння з коханою людиною, причому через дрібницю, попереджає Місячний сонник.

Уві сні до вас приїхала двоюрідна сестра або брат, щоб висловити своє невдоволення чимось — до розриву сімейних відносин з ними.

Бачити, як двоюрідна сестричка лається з кимось — тлумачення залежить від подробиць: ви її підтримуєте і захищаєте — почуєте про сестру плітки або погані відгуки спільних знайомих; намагаєтеся зупинити скандал — в реальному житті комусь із родичів знадобитися допомога.

Сумні сни про сестру

Сниться, що померла жива в реальності двоюрідна сестра — до довгого життя родички; якщо сестричка померла і наяву — можете «поховати» свої мрії, найближчим часом їм не судилося здійснитися, підказує сонник Ванги.

Наснилася смерть двоюрідної сестри, яка сталася у вас на очах — до сильного потрясіння в реальності. Хтось або щось вас сильно засмутить чи засмутить до сліз.

Уві сні вам повідомили, що ваша вагітна двоюрідна сестричка померла при пологах — в реальності вам повідомлять дуже радісну звістку, обіцяє Східний сонник.

Бачити, як ридає двоюрідна сестра через смерть близької їй людини — ви станете учасником неприємної ситуації, яка в деякій мірі торкнеться і вас.

Сестричка, зі святом тебе!

Наснилася весілля сестриці або брата, з якими ви практично не спілкуєтеся наяву — до сліз, засмучує Жіночий сонник.

Обніматися з дочкою тітки або дядька, вітаючи її при цьому, — вас запросять на захід, який виявиться нудним і нецікавим.

Цілувати і вітати з днем ​​народження сестричку — до брехні і обману. Наснилася доросла родичка — вас дуже зачепить факт обману, маленька сестричка — ви залишитеся байдужі до цього.

Передавати поздоровлення вагітної сестри зі швидким материнством — ви «виношуєте» грандіозні плани і сподіваєтеся на благополучний результат справи.

Сонник двоюрідна сестра, до чого сниться двоюрідна сестра уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: