Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник двійня, до чого сниться двійня уві сні

До чого сниться двійня? Уві сні це яскравий натяк на те, що якась проблема має дві, часом протилежні сторони. Сонник вважає, що ви повинні зробити вибір, але пропонує ще ряд актуальних тлумачень.

Трактування Міллера

Снотолкователь Міллера наполягає, що близнюки уві сні символізують впевненість в справах і згоду в будинку.

Радість або втрата?

Якщо приснилися власні або хоча б знайомі близнючки, то ісламський сонник гарантує весела подія.

Якщо ж дітлахи були незнайомі уві сні, то будьте готові до складного періоду і появи ворога.

Крім того, жінка, у якої народилася двійня, наяву випробує розчарування і велику втрату.

Хочете чи ні?

До чого сниться двійня, якщо жінка в реалі вагітна? Уві сні це лише віддзеркалення бажаного або навпаки того, чого б точно не хотілося наяву.

Але якщо вагітна Сновиди двійню, то це означає, що вона точно їх народить. У рідкісних випадках бачення попереджає про викидень.

Якщо ж сновидицей не вагітна, то сонник впевнений, що задумане нещодавно виповниться в подвійному розмірі.

Складеться чудово!

Приснилася вагітність двійнею? Уві сні це знак: вас чекає грандіозний успіх і безхмарне щастя.

Якщо подібний сюжет сталося бачити дамі, яка лише недавно дізналася про вагітність, то вона благополучно народить і швидко повернеться до справ.

До чого сниться, що під час вагітності УЗД виявило двійню? Сонник гарантує сновидицей довге життя і відмінне здоров’я.

Що приховуєте?

Сталося бачити безпосередньо пологи і поява на світ двійні? Сновидіння пророкує звільнення від давніх боргів, але попереджає, що парочка ваших таємниць стане відомою оточуючим.

Наснилися легкі і швидкоплинні пологи? Сонник стверджує, що в реалі ви примудрилися перекласти на іншу людину частину власних обов’язків.

Якщо ж народження двійні було пов’язане уві сні з проблемами, то приготуйтеся до численних перешкод на шляху до бажаної мети.

Насолоджуйтесь!

До чого сняться двійнята хлопчики? На жаль, всі неприємності і клопоти, які незабаром на вас обрушаться, подвояться. Наснилися двійня — хлопчики? Отримайте знатну прибуток або купіть щось грандіозне.

Якщо уві сні хлопчики були веселі і задоволені, то сонник вважає, що ви стоїте на порозі досить безбідного і світлого періоду. Він буде наповнений приємними клопотами, творчими ідеями і духовними пошуками.

Мрієте?

Що означає уві сні двійня — дівчинки? Гарненькі немов лялечки обіцяють неймовірне подія, що нагадує диво.

Іноді дівчинки двійнята попереджають уві сні, що ваші мрії не можуть здійснитися, тому варто думати про щось більш реальному.

Бачити, що дівчатка були брудними, хворими і заплаканими — гірше. Сонник впевнений, що всі ваші довгограючі плани будуть зруйновані, а ви потрапите в смугу тотальної невезуха.

Все з початку!

До чого сниться двійня — хлопчик і дівчинка? Це означає, що деякий час життя буде в міру спокійною: в ній вистачить і свят і нудних буднів.

Наснилися абсолютно однакові хлопчик і дівчинка? Сонник вважає, що вам належить ще раз пережити щось, що вже одного разу сталося в минулому.

Це також ознака вкрай дивною і незвичайною ситуації, яка невимовно здивує.

Покладайтеся на себе!

Уві сні були присутні однакові немовлята? Ви затіяли справу, яке доведеться виконувати в повній самоті. Не шукайте допомоги або підтримки.

Немовлята в пелюшках обіцяють удачу в новій любові або фінансовому підприємстві.

Якщо приснилося, що новонароджені виявилися у вас на руках, то сонник впевнений: вам доведеться робити вибір між чимось приблизно рівним.

Детальна розшифровка

Звичайно тлумачення сну безпосередньо залежить від виду і настрою двійні.

 • Красиві діти — радість, удача.
 • Потворні — погіршення в усьому, невдачі.
 • Чисті — відмінний результат, ідеї.
 • Брудні — хвороба, шокуючі новини.
 • Веселі — успіх, радісні звістки.
 • Плачуть — неприємна новина, промах.
 • Двійнята підкидьків — величезне багатство.
 • До чого сняться однакові діти в колясці? Це вірний знак щасливого шлюбу. Крім того вас чекає метушня і численні турботи.

  Кому приснилося?

  До чого сниться двійня дівчині? Якщо вона самотня, то, на думку сонника, її чекає швидке і цілком успішне заміжжя.

  Якщо вже заміжня, то в недовгому часі вона сама стане матір’ю. Чоловікові сновідійная двійня також обіцяє шлюб і істотну грошову прибуток.

  Сонник двійня, до чого сниться двійня уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: