Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дверний замок, до чого сниться дверний замок уві сні

Бачити дверний замок уві сні — двоякий знак. Все залежить від стану і зовнішнього вигляду пристрою. З одного боку сновидіння означає міцні сімейні відносини, надійний захист, з іншого — символізує зраду, зраду, душевну порожнечу. Сучасні сонники рекомендують звертати увагу навіть на дрібні деталі, щоб зрозуміти, до чого сняться засувка, засув, або акуратний навісний замок.

Сонник Міллера і його трактування

Психологи тлумачення сну з дверним замком зводять до деяких обмежень в сексуальному житті, комплексам і нерішучості. Густав Міллер розглядає такі образи трохи ширше інших провісників. І закликає звертати увагу на навколишнє атрибутику: ключі, навіси і навіть на самі двері. Крім того, в сонник детально описується, до чого сняться і деякі дії з ним:

 • Закривати — доведеться зіткнутися з заборонами, складнощами і проблемами;
 • Відкривати — прийшов час пуститися в авантюрну подорож;
 • Годі й шукати ключа — до розбіжностей, розриву відносин;
 • Зламаний механізм — до зради.
 • Розкрийте свою чуттєвість і сексуальність

  В сонник Зигмунда Фрейда новий дверний замок уві сні символізує жіночі статеві органи. Бачити його, закривати, відкривати — означає бажання зайнятися сексом. Дуже добре, якщо наснилося, що вам вдалися будь-які маніпуляції з ключем. Закривати двері — значить, знайти вірного партнера, з яким буде не тільки цікаво, а й надійно.

  Подолання комплексів, психологічних бар’єрів, власної нерішучості — саме те,, до чого сниться новий дверний замок. Дуже добре, якщо наснилося, що ви впоралися з ним легко. Пояснення Фрейда інтригують і змушують задуматися. Бачити уві сні будь-який пристрій для замикання дверей — значить, навчитися керувати власними почуттями, емоціями.

  Бійтеся інтриг

  До чого сниться іржавий, зламаний дверний замок добре трактує Нострадамус. Сонник віщуна віщує труднощі в справах через зраду партнерів і підступів близьких друзів. Підступи недоброзичливців можуть обернутися застоєм у справах, депресією.

  Якщо приснилося, що довелося бачити зламаний механізм, будьте обережні в сімейних питаннях. Ваша ревнощі, невміння довіряти партнеру можуть привести до відчуженості, моральної спустошеності і взаємної холодності.

  Не залишайте шансів сімейним скандалам

  Навісний дверний замок уві сні говорить про період втрат, душевних переживань. Якщо приснилося, що довелося його зламати — будьте готові стати свідком чиїхось секретів, які вас зовсім не потішать.

  Дізнатися чужу таємницю зможуть і ті, кому довелося уві сні підглядати в замкову щілину. Сонники попереджають: постарайтеся не втратити в найближчий період нікого з рідних людей, давніх друзів з-за власної цікавості.

  Сонник дверний замок, до чого сниться дверний замок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: