Сонник дріжджі, до чого сниться дріжджі уві сні

Дріжджі уві сні символізують стрімкий ріст, примноження і прибуток. Одночасно це нагадування: процес або обставини можуть стати некерованими і безконтрольними. Сонник детально розповість,, до чого сниться вказаний сновідних образ найчастіше.

Тримайтеся!

Наснилися дріжджі? Готуйтеся до великого потрясіння і несподіваного непорозуміння, а прийдешні зміни відбудуться настільки стрімко, що ви будете шоковані.

Сонник нагадує, що дріжджі уві сні можуть бути символом пияцтва, розгульне життя і поганих вчинків. Тримайте в руках власні емоції і бажання, але не дозволяйте іншим надавати на себе тиск.

До чого прагнете?

До чого ще сниться цей продукт? Вас чекає заслужений зростання доходу і успішність на творчій ниві. Перед вами відкриються перспективи, про які ви і не мріяли.

Сталося бачити, що дріжджі не підходять? Невпевненість і невизначеність заважає просуванню по життю. Не маючи чіткої мети, ви буквально мечеть від одного до іншого і лише «відкочується» назад.

Наснилося, що викинули негідне сировину? На думку сонника це означає, що ви розкриєте чийсь змову, але це не вбереже від зради, сліз і розчарування.

Трактування застосування

Гранично точне тлумачення сну можна отримати, якщо згадати, для чого саме уві сні був використаний продукт.

 • Для випічки хліба — чекайте гостей.
 • Пирогов — заімеете грошовий борг.
 • Блінов — отримаєте лист або неприємність.
 • Оладок — будете сперечатися.
 • Для запуску самогону — зіткнетеся з заздрість або лестощами.
 • Вина — отримаєте гідно оплачувану роботу.
 • Не пийте!

  Уві сні трапилося є дріжджі? Є необхідність підтримати організм вітамінами і фізичними вправами. Для хворих сновидцев це ж бачення означає швидке одужання.

  Наснилося, що довелося вживати продукт всередину? Сонник вважає, що найближчим часом ви сильно нап’ється і можливо накоїте купу нерозумних вчинків. Іноді сюжет натякає на те, що гряде погана смуга з надзвичайно складними проблемами.

  Успіх чи невдача?

  Наснилося, що ви використовували дріжджову закваску? Образ символізує якесь справа, яку ви затіяли. За її станом можна судити про його подальшому успіху.

  До чого ще сниться опара? Вас чекає поповнення у вигляді нового члена сім’ї. Сталося бачити, що тісто скисло? Деякі події або поведінку оточуючих начисто зіпсує настрій.

  Якщо ж тісто буквально втекло, то сонник впевнений: ви не зможете змінити або запобігти якусь ситуацію.

  Не поспішайте!

  До чого сниться, якщо довелося купувати дріжджі? Для жінки це символ підготовки до застілля або домашньому свята з рясним частуванням.

  Уві сні довелося купувати дріжджі? Сонник вважає, що вам слід прийняти ділову пропозицію, яке незабаром надійде.

  Бачити покупку сухих дріжджів означає, що вас відвідають нерозумні бажання або ж ви зробите помилку в прагненні якнайшвидше поліпшити свій добробут.

  Тлумачення за Міллеру

  До чого сняться дріжджі по сонником Міллера? Якщо загальна атмосфера сновидіння була світлою і позитивної, то чекайте приросту добробуту і достатку. Якщо уві сні ви відчули дискомфорт, то зробите промах, після чого неприємності «попруть» буквально, як тісто на дріжджах.

  Сонник дріжджі, до чого сниться дріжджі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: