Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дріжджі, до чого сниться дріжджі уві сні

Дріжджі уві сні символізують стрімкий ріст, примноження і прибуток. Одночасно це нагадування: процес або обставини можуть стати некерованими і безконтрольними. Сонник детально розповість,, до чого сниться вказаний сновідних образ найчастіше.

Тримайтеся!

Наснилися дріжджі? Готуйтеся до великого потрясіння і несподіваного непорозуміння, а прийдешні зміни відбудуться настільки стрімко, що ви будете шоковані.

Сонник нагадує, що дріжджі уві сні можуть бути символом пияцтва, розгульне життя і поганих вчинків. Тримайте в руках власні емоції і бажання, але не дозволяйте іншим надавати на себе тиск.

До чого прагнете?

До чого ще сниться цей продукт? Вас чекає заслужений зростання доходу і успішність на творчій ниві. Перед вами відкриються перспективи, про які ви і не мріяли.

Сталося бачити, що дріжджі не підходять? Невпевненість і невизначеність заважає просуванню по життю. Не маючи чіткої мети, ви буквально мечеть від одного до іншого і лише «відкочується» назад.

Наснилося, що викинули негідне сировину? На думку сонника це означає, що ви розкриєте чийсь змову, але це не вбереже від зради, сліз і розчарування.

Трактування застосування

Гранично точне тлумачення сну можна отримати, якщо згадати, для чого саме уві сні був використаний продукт.

 • Для випічки хліба — чекайте гостей.
 • Пирогов — заімеете грошовий борг.
 • Блінов — отримаєте лист або неприємність.
 • Оладок — будете сперечатися.
 • Для запуску самогону — зіткнетеся з заздрість або лестощами.
 • Вина — отримаєте гідно оплачувану роботу.
 • Не пийте!

  Уві сні трапилося є дріжджі? Є необхідність підтримати організм вітамінами і фізичними вправами. Для хворих сновидцев це ж бачення означає швидке одужання.

  Наснилося, що довелося вживати продукт всередину? Сонник вважає, що найближчим часом ви сильно нап’ється і можливо накоїте купу нерозумних вчинків. Іноді сюжет натякає на те, що гряде погана смуга з надзвичайно складними проблемами.

  Успіх чи невдача?

  Наснилося, що ви використовували дріжджову закваску? Образ символізує якесь справа, яку ви затіяли. За її станом можна судити про його подальшому успіху.

  До чого ще сниться опара? Вас чекає поповнення у вигляді нового члена сім’ї. Сталося бачити, що тісто скисло? Деякі події або поведінку оточуючих начисто зіпсує настрій.

  Якщо ж тісто буквально втекло, то сонник впевнений: ви не зможете змінити або запобігти якусь ситуацію.

  Не поспішайте!

  До чого сниться, якщо довелося купувати дріжджі? Для жінки це символ підготовки до застілля або домашньому свята з рясним частуванням.

  Уві сні довелося купувати дріжджі? Сонник вважає, що вам слід прийняти ділову пропозицію, яке незабаром надійде.

  Бачити покупку сухих дріжджів означає, що вас відвідають нерозумні бажання або ж ви зробите помилку в прагненні якнайшвидше поліпшити свій добробут.

  Тлумачення за Міллеру

  До чого сняться дріжджі по сонником Міллера? Якщо загальна атмосфера сновидіння була світлою і позитивної, то чекайте приросту добробуту і достатку. Якщо уві сні ви відчули дискомфорт, то зробите промах, після чого неприємності «попруть» буквально, як тісто на дріжджах.

  Сонник дріжджі, до чого сниться дріжджі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: