Сонник дорогоцінні камені, до чого сниться дорогоцінні камені уві сні

Сонник вважає, що дорогоцінні камені уві сні уособлюють найкращі людські якості — справжні скарби. Тлумачення, до чого сняться цінні мінерали і ювелірні прикраси з них, нерідко ототожнює їх із заповітними бажаннями сновидіння і ймовірністю їх виконання.

Час збирати каміння

Якщо в нічних мріях пощастило знайти і збирати дорогоцінні камені, сонник пророкує посилений працю, подолання перешкод. Кращими помічниками виявляться наполегливість і віра в свої сили.

Знайти скарби уві сні вважається життєствердною прикметою. У сновидіння є всі шанси на успіх в запланованому підприємстві. Знахідка натякає на нестандартні рішення, здатні здивувати навіть його самого.

Тлумачачи,, до чого сниться знаходити дорогоцінні камені уві сні, сонник приділяє належну увагу і місця знахідки. Скарб, виявлений у власному будинку, підказує, що шуканий об’єкт знаходиться десь поруч, а відповідь на пекуче питання вам давно відомий.

Якщо довелося довго і наполегливо збирати дорогі мінерали, які тільки що пощастило знайти, побачене можна вважати сигналом до початку активних дій. Саме зараз найсприятливіший період для вирішення проблеми, яку ви давно відкладали.

Більшість тлумачень вважає добрим знаком, коли трапляється збирати дорогоцінні камінці уві сні. Якщо приснився подібний сюжет, стало бути, удача на вашому боці.

Нерідко в сновидіннях фігурує зовсім протилежну дію: сплячий втрачає або розсипає свої скарби. Ісламський сонник роз’яснює,, до чого сниться даний символ. На жаль, це провісник невдач і втрат наяву, можлива хвороба когось із близьких. Тлумачення обіцяє, що чорна смуга рано чи пізно завершиться, і проблеми з часом вирішаться самі собою.

Остерігайтеся підробок!

Напівкоштовні ювелірні вироби є не найсприятливішим символом. Нерідко вони уособлюють обман і фальш, з якими висока ймовірність зіткнутися в реальній дійсності.

Сновидіння, в якому фігурують напівкоштовні прикраси, закликає не поспішати вірити на слово і ретельно перевіряти будь-яку інформацію, так як вона може виявитися навмисно спотвореної або неповної.

Різнобарвні мінерали

В сонник можна знайти пояснення, до чого сняться червоні камені. Найчастіше бачити червоні рубіни уві сні трапляється пристрасно закоханим. Якщо приснився цей яскравий образ, можна сподіватися на взаємність почуттів.

Китайський сонник називає зелені дорогоцінні камені символом любові, родючості і стабільності. Смарагдові кольору уособлюють величний союз неба, землі і людини. Якщо пощастило бачити зелені нефрити і смарагди уві сні, сновидцу чекає тривалий період гармонії і процвітання.

Алмази здавна ототожнюються з вічністю, мудрістю і чистотою. Якщо приснилися ограновані дорогоцінні камені, сплячого представиться можливість поглянути на проблему під іншим кутом. Іноді бачити діаманти уві сні трапляється жадібним людям.

Поєднання з благородними металами

Золото часто служить оправою коштовних каменів. Сонник Міллера пояснює,, до чого сниться таке поєднання. Якщо приснилися золоті прикраси з камінням, в реальному житті перед вами будуть відкриті будь-які двері. Куди б ви не прийшли, вам нададуть гідний прийом. Чи вдасться здійснити те, що раніше здавалося нездійсненним.

Придбання красивою дорогої речі обіцяє вдалий шлюб і хороший дохід. Сюжет, згідно з яким попало її втратити, загрожує реальними неприємностями. Значення втраченого каменю підкаже, з якого боку чекати удару долі, щоб зустріти його у всеозброєнні.

Сонник дорогоцінні камені, до чого сниться дорогоцінні камені уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: