Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дитина-інвалід, до чого сниться дитина-інвалід уві сні

Сновидіння про людей з обмеженими фізичними можливостями рідко кого радують своїм сюжетом. Гірше покаліченого людини може бути тільки дитина-інвалід. До чого сняться подібні жахи, про що вони попереджають, до чого підштовхують, знають сонники. Хочете знати і ви? Тоді воскресити в своїй пам’яті побачене уві сні до дрібниць і отримаєте точний і вичерпну відповідь.

Сонник Міллера

Побачений уві сні плаче дитина-інвалід означає розчарування, зневіру і погане самопочуття, стверджує Г. Міллер. А ось, якщо покалічений малюк радіє і веселиться уві сні, то це може означати подолання внутрішніх бар’єрів і комплексів.

Яка частина тіла відсутня

Згадайте, чого саме не вистачало дитині-інваліду, щоб бути «цілим», і дізнайтеся, до чого це сниться:

 • Наснилося, що він без ніг — до проблем зі спілкуванням і сприйняттям дійсності;
 • У крихти немає рук — фінанси «покинуть» вас дуже несподівано;
 • Половина тіла відсутня — до складного періоду з другою половинкою;
 • Дитя уві сні втратила вуха або ніс — до насмішок і приниження;
 • Безголовий, але живий немовля приснився — зробите ряд дурних помилок.
 • Допомога маленькому страждальця, або Пам’ятайте про милосердя!

  Якщо вам приснилося, що ви допомагаєте дитині-інваліду, що сидить в колясці, переїхати через гучну магістраль, то в реальності хтось із ваших не дуже близьких друзів потрапить в ситуацію, впоратися з якою самостійно не зможе. Допоможіть товаришеві, радить сонник міс Хассе.

  До чого сниться бачення, в якому ви допомагаєте дитині-інваліду на милицях піднятися вгору по сходах? Ваша кар’єра почне стрімко підвищуватися, і на цьому етапі вам необхідно пам’ятати про тих, хто допомагав вам в цьому. Ці люди прийдуть до вас на виручку ще не раз, пророкує Весняний сонник.

  Лікування і протезування, як символ перемог

  А ось, на думку сонника пастора Лоффа,, до чого сниться сюжет, в якому ви бачите, як дитині-інваліду без ноги поставили протез і він вчитися на ньому ходити. Тлумачення сну вселяє надію: незважаючи на гадану нездійсненність задуманого, ви зумієте досягти бажаного, якщо постараєтеся, а не опустіть руки.

  Бачите уві сні, як дитині-інваліду без ноги пришили нову ніжку, причому його власну, з крові і плоті, і тепер малюк радісно стрибає на неї? Дивовижний сюжет пророкує велику радість — як би конкуренти вас не підставляли, ви все одно не втратите «рівноваги».

  Бути дитиною-інвалідом — ознака погіршення самопочуття

  Жахливий кошмар приснився про те, що ви стали інвалідом, причому бачите себе не в теперішньому часі, а в дитинстві, як ніби ви — дитина? Ви кинули на самоплив якесь нездужання в минулому, тепер воно може почати турбувати вас, прийнявши хронічну форму, засмучує сонник Нострадамуса.

  Стати уві сні дитиною-інвалідом довелося людині з реальними фізичними проблемами — ознака того, що сновидець так і не змирився з отриманими каліцтвами і всіляко намагається повернутися до нормального життя, вважає більшість відомих і популярних сонників.

  Сонник дитина-інвалід, до чого сниться дитина-інвалід уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: