Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник долати перешкоди, до чого сниться долати перешкоди уві сні

Долати перешкоди уві сні, бачити бар’єри, перешкоди, стіни — до напруженого ритму в роботі. Сновидіння означає, що проекти будуть просуватися з деякими затримками, а відносини з товаришами по службі, близькими людьми можуть досягти повного напруження, аж до сварок і розставань. До чого сниться впоратися з перешкодою, вийти гідно зі скрутного становища, сучасні сонники роз’яснюють детально, виходячи з відчуттів і емоцій сновидіння.

Тлумачення сну в знаменитому сонник Міллера

Раптово виросла стіна уві сні свідчить про необхідність зростати духовно, професійно. Підсвідомість підказує, що не можна залишатися на одному рівні розвитку, якщо наснилися перешкоди, що виникають на порожньому місці.

Психологи в популярних сонниках докладно описують,, до чого сниться долати перешкоди:

 • Переходити через вал — до напруженого графіку роботи;
 • Перестрибувати, перелітати через ями — до гармонійним відносинам з коханим;
 • Пройти крізь стіну — до вдалій спробі перехитрити конкурентів;
 • Перелазити через бар’єри, огорожі — до творчих успіхів;
 • Вибратися з болота — до одужання.
 • Не забудьте отримати нагороду за працю

  Бачити насипу, вали уві сні, дертися вгору, або обходити їх — до успішної здачі іспитів, копіткої розумової і фізичної роботи. Чим важче довелося уві сні, тим менше часу на розваги залишиться в реальному житті. При цьому результат перевершить ваші сподівання — прибуток, суспільне визнання сонники гарантують усім, кому приснилось, що долати перешкоди було важко, але цілком під силу.

  До чого сняться складні лабіринти на шляху, сонник Нострадамуса пояснює так: майбутні справи зажадають величезної енергетичної та психічної віддачі. Але і результат праці порадує: в найближчі дні чекайте великих надходжень коштів, причому, з різних джерел.

  Працюйте над собою

  Долати перешкоди у вигляді ям на дорозі — до налагодження відносин після сварки. Сновидіння означає, що прийшов час порозумітися з близькою людиною. Якщо приснилося, що довелося перелітати, перескакувати через вибоїни на шляху — приготуйтеся до серйозної розмови.

  Примирення з рідною людиною, возз’єднання сім’ї, смиренність власної гордині — саме те,, до чого сниться важкий перехід на іншу сторону вулиці. Фрейд йде далі інших психологів у своїх припущеннях. Виявляється, залишити рів позаду — значить, впоратися з комплексами, назавжди позбутися від помилкових заборон і табу.

  Сприятливий знамення для видужуючих

  Бачити болото, потрапити в нього уві сні і намагатися вибратися самостійно — до завершення курсу лікування. Сонник Ванги попереджає, що труднощі в процесі зустрінуться, але перемогти їх можна буде при певному настрої і лікаря, і самого хворого.

  Якщо приснилося, що долати перешкоди довелося без переляку, відчаю, значить, лікування виявиться вельми ефективним і ви ніколи не повернетеся в подібний стан.

  Сонник долати перешкоди, до чого сниться долати перешкоди уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: