Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дочка, до чого сниться дочка уві сні

Якщо уві сні ви побачили свою дочку, поставтеся до цього предзнаменованию досить серйозно. Сонник може попередити про події майбутнього. Щоб отримати найбільш повне уявлення про те,, до чого сниться донька, прочитайте уважно всі прогнози.

Народити донечку

Якщо уві сні у вас народилася маленька дівчинка, то скоро в найнесподіваніший момент життя зустрінете людину, яка стане рідним і коханим на довгі роки. Сучасний сонник вважає, що примарилося народження дочки віщує завершення досить довгого і важкого проекту. Нарешті вдасться виділити час на відпочинок. До чого сниться новонароджений, пояснює Езоп. Провісник вважає, що якщо яка з’явилася на світ дитина — дівчинка, то ви потрапите в серйозні неприємності через нерозумне поводження з грошовими коштами. Уві сні бачити маленької свою вже в дійсності дорослу дочку — до точки по спілкуванню з нею. Ймовірно, в даний час вам нечасто вдається побути наодинці і проявити свою любов. Жінка, яка плаче новонароджена — знак, що чекають нелегкі часи. Але, сонник Гришиной переконаний, що їх вдасться успішно подолати і навіть отримати для себе певну вигоду.

Вона сама стала матір’ю

Наснилося, що вона вагітна — це хороший знак. Вас чекають в реальному житті дуже хороші звістки. Ці звістки порадують не тільки вас особисто, але і всю родину. Шеремінская роз’яснює,, до чого сниться вагітність дочки її батькові. Сонник Шеремінской повідомляє, що майбутня молода мама наяву буде неймовірно щасливою. У неї все складеться в особистому житті найкращим чином. Якщо мамі приснилася вагітна дочка, то за її майбутнє можна не турбуватися. Поруч буде надійний і люблячий чоловік. Якщо уві сні донечка народжує, то в її долі стануться серйозні зміни. Наснилося, що народила дівчинку — буде щаслива, народила хлопчика — візьме участь у відповідальному і вигідну справу. Це справа принесе багато користі і користі. До чого сниться, що дочка народила сина, пояснює і Жіночий тлумач. Якщо уві сні народила дитину саме чоловічої статі, то вдасться досягти бажаних кар’єрних висот, якщо народила маленьку крихту — буде щаслива в шлюбі.

Вийшла заміж

Наснилося весілля дочки передрікає щасливі зміни і позбавлення від вже обридлих поточних турбот. Також заміжжя дорослої доньки може обіцяти небезпеки. Сучасний сонник радить проявити максимум обережності в реальності в справах на роботі, інакше, можна отримати серйозні неприємності. Видавати заміж її в білій сукні, зшитому з дорогою розкішних тканини — на щастя і заможного життя. Якщо приснився наречений дочки був погано одягнений і виглядав хворим, то її чекає нещасливе подружжя і безліч труднощів. Виходити заміж у весільній сукні брудному і обірваному — до прикрощів і бід. Особливо якщо хлопець доньки не виявляв до неї знаків любові. Сонник Хассе вважає, що сватання дочки — знак початку нової справи. Якщо уві сні дівчина вийшла заміж, то в реальності ви прийміть якесь вигідну пропозицію.

Померла

Якщо сниться смерть, то наяву належить щасливо і забезпечено прожити довгі роки. Якщо покійна розмовляла, варто пригадати її слова. Не виключено, що вони є пророчими. Сучасний сонник вважає, що бачити в труні мертву доньку — до великих грошових витрат. Якщо її вбили, то витрати будуть раптовими, якщо потонула — слід уважніше ставитися до власних витрат. Сонник Езопа вважає, що бачити померлу дочку — до неприємностей. Особливо якщо померла в результаті насильницьких дій. Наснилися похорон дочки? Наяву вдасться успішно впоратися з виниклими складнощами.

Конфлікт з донькою

Уві сні лаятися з дочкою — до виникнення нерозуміння в спілкуванні в реальності. Лаяти і бити свою дівчинку — до переживань і клопотів. Якщо сниться, що дочка плаче через ваших слів, варто бути більш тактовним у розмові з нею і зменшити тиск навіть якщо здається, що ви хочете тільки блага для своєї дитини.

Лишається дитини

Якщо приснилося, що дитина тоне, то у вас є занадто сильне бажання піклуватися про кого-небудь. Сучасний сонник переконаний, що втратити дитину в сновидінні — до втрати життєвих орієнтирів. Ще один варіант тлумачення,, до чого сниться втрачати доньку — до втрачених можливостей. Якщо в нічних мареннях її вкрали, то в шлюбі виникнуть нерозуміння і труднощі.

Ще передбачення

Наснилося, що рідна дочка завела коханця і привела його познайомитися? Жіночий сонник вважає, що такий сюжет — знак, що у чада можуть бути досить великі секрети від вас. Але не варто намагатися за допомогою емоційного тиску їх вивідати. Нехай розповість сама. Бачити голу сплячу дочку — до оприлюднення наявних секретів. Тлумачення снів попереджає про загрозу, яка нависла над вашою репутацією. Якщо не хочете ганьби, ретельніше охороняйте свої таємниці. Уві сні стригти дочки волосся — до хвороби. Побачити в видіннях власну доньку п’яною, значить, в реальності відчувати через не сором.

Якщо сниться хвора донька, то зовсім скоро їй буде потрібна допомога. Шукати її уві сні — до спроби налагодити відносини, які зараз досить складні. Побачити уві сні, що рідну кровинку згвалтували — у неї виникнуть великі проблеми. Сонник Езопа радить всіляко допомагати і опікати. Це допоможе подолати «чорну смугу» максимально легко.

Сонник дочка, до чого сниться дочка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: