Сонник довге життя, до чого сниться довге життя уві сні

Довге життя уві сні — символ мудрості, духовного зростання. Бачити себе старцем — до набуття вірних друзів, покровителів. Якщо приснилося, що вам передбачили прекрасну долю — будьте готові до легкого заробітку, стабільного доходу. До чого сниться довголіття, сучасні сонники пояснюють досить просто.

Сонник Міллера: трактування психологів

Густав Міллер рекомендує сновидцу звернути увагу, в які умови буття той потрапив уві сні. Чим більше позитивних моментів приснилося, тим цікавіше і більш насиченим буде завтрашній день. Переживання яскравих і позитивних емоцій означає, що і наяву з’явиться привід порадіти великим успіхам близьких, друзів.

До чого сниться довге життя, відомий психолог розцінює так:

 • Бачити себе найстаршим членом сім’ї — до пошани і поваги;
 • Перебувати в колі друзів під старість — до появи надійного покровителя;
 • Бути на грані смерті, але раптово викрутитися — до одужання;
 • Стати в один момент немічним людиною — до деяких труднощів.
 • Сміливо ідіть на смугу удачі

  Довге життя уві сні традиційні сонники пояснюють правильною поведінкою наяву. Якщо приснилося, що сивини вам йшли, радійте — скоро настануть часи, коли все буде виходити з першого разу, справи швидко виправиться, ніщо не зможе затьмарити думки.

  До чого сниться бути оточеним родичами на схилі років, детально розписує сонник Нострадамуса. Виявляється, чоловік, дружина, діти, батьки, брати, сестри, або інші члени сім’ї в недалекому майбутньому піднесуть сюрприз. Сновидіння означає, що ви не перестанете захоплюватися їхніми успіхами, будете разом з ними ділити славу, шану.

  Здоров’я порадує

  Бачити себе при смерті, але не вмирати уві сні — до одужання. Сонник Ванги гарантує приплив життєвої енергії, яка допоможе встати на ноги навіть безнадійному хворому. Якщо приснилося, що у вас було життя довга, милостива — значить, в реальному житті вийде видертися з будь-якої недуги.

  Раптове одужання сновидіння, близьких родичів, успішно перенесена операція — саме те,, до чого сниться довге життя. Намагайтеся більше довіряти фахівцям і власної інтуїції, з вдячністю приймайте підтримку рідних у всьому, тоді ніякі хвороби не будуть страшні.

  Будьте обережні з грошима

  Зовсім не старіти уві сні, прагнути до вічного проживання на Землі, в цьому ж тілі — доля тих, хто є праведником, дотримується постів, зростає духовно, навіть якщо не є при цьому схимником або священнослужителем.

  Бути немічним і немічним дідом в сновидінні — не завжди добре. Тлумачення сну в сонник Цвєткова зводиться до виникнення фінансових труднощів, проблем в сексуальній сфері. Провидці і психологи рекомендують убезпечити себе від зустрічей з аферистами, нечесними партнерами.

  Сонник довге життя, до чого сниться довге життя уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: