Сонник домашня птиця, до чого сниться домашня птиця уві сні

Наснилася різноманітна домашня птиця? Уві сні це чітке попередження: не дивлячись на те, що ваші доходи помітно збільшилися, вистачить розбазарювати гроші. Сонник підкаже,, до чого сниться такий багатообіцяючий образ ще.

Міллер гарантує

У будинку буде свято, прийдуть гості або число членів сім’ї збільшиться, якщо уві сні вам стала численна домашня птиця.

Успіх або занепад?

До чого сниться домашня птиця найчастіше? Сонник впевнений: якщо пеструшки мирно пасуться на зеленій травичці, чекайте благополучного моменту.

Якщо живність всполошилась, то гряде період застою, відчаю і душевної дисгармонії. Якщо пернаті голосно, але не стривожено кричать, то доведеться проти волі відправитися в якусь поїздку.

Доглянуті і ситі вихованці завжди символізують уві сні успішне хід справ, худі, обдерті і брудні попереджають про занепад і погіршення становища.

Конкретна різновид

Сонник нагадує: обов’язково врахуйте конкретну різновид птиці. Наявність того чи іншого виду підсилює кінцеве тлумачення сну, а іноді і повністю його змінює.

 • Кури — гроші.
 • Гуси — плітки, виграш.
 • Качки — новини, злий жарт, обман.
 • Індики — неприємності, спілкування з дурнем.
 • Перепели — безсоння, тихе щастя.
 • Фазани — вигідна ділова поїздка, приємна подорож.
 • Павичі — обман, зміна положення.
 • Голуби — сімейний лад і благоденство.
 • Страуси — приземлене, мирське благополуччя.
 • Зберіться!

  Хочете з’ясувати,, до чого сниться домашня птиця? Згадайте основний розвиток сюжету. Пощастило бачити мирно расхаживающих курочок? В реальності отримаєте прибуток.

  Якщо приснилося, як ви ловили тікають курей, то ви не зможете грамотно організувати час і нічого не встигнете. Спеціально ганяти уві сні качок — до невдач і нестандартному положенню, з якого ви вийдете лише з великими труднощами.

  Сталося бачити, як живність бігає по двору? Це означає, що несподівано прийдуть гості. Вважати пернатих в ночі найгірше. Сонник передрікає втрати і збитки.

  Проблеми або нагорода?

  Наснилася домашня птиця, яку ви годували? У будинку буде галасливий суперечка, а ви заробите парочку нових неприємностей.

  Іноді тлумачення сну більш сприятливе. Годування пернатих символізує нагороду за довготерпіння і обіцяє придбання майна.

  До чого сниться покупка птиці? Сонник гарантує зростання добробуту і сімейне щастя. Красти уві сні чужих вихованців — до напливу роботи, а різати означає, що в дійсності позбудетеся від дуже настирливої ​​особи.

  Забудьте!

  До чого сниться ту чи іншу поведінку домашньої живності? Наснилося, що кур’єр накинулася на випадкового перехожого або непроханого відвідувача?

  Не варто сподіватися на допомогу, яку вам клятвено пообіцяли. Сонник взагалі не радить в поточний період розраховувати на чужу підтримку.

  Обережно!

  Якщо побачивши вас, гуси підняли страшний крик, то вам загрожує велика небезпека. Відмовтеся від необдуманих вчинків і постарайтеся не робити нікому сюрпризи, це може скінчитися досить жалюгідно.

  Бачити нападника гусака не краще. Сонник вважає це знаком зустрічі з поганою людиною, що несе неприємності. В ночі вся домашня птиця подохла? Готуйтеся до найгіршого змін.

  Сонник домашня птиця, до чого сниться домашня птиця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: