Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник домашні тварини, до чого сниться домашні тварини уві сні

Якщо вам примарилися домашні тварини, якими сповнений ваш будинок, то навряд чи це сновидіння щось пророкує. А ось, якщо ви побачили уві сні свого улюбленця, який жив у вас в дитинстві або іншого звіра, то в таких випадках слід замислитися над питанням,, до чого сниться подібний сюжет. Залежно від того, що робило тварина і як виглядало, буде змінюватися і тлумачення сну, стверджують сонники.

Пророцтва Міллера

За сонником Міллера, бачити уві сні домашніх тварин — символ дружніх відносин і любовних зв’язків. Однак з таким же успіхом подібні мрії можуть означати і «придбання» ворогів, якщо звір уві сні був чорного кольору.

Наснилося, що ви гладите собаку — придбаєте власну оселю; заспокоюєте розлючену кішку — усуньте всі перешкоди на шляху до мети; а якщо ви пригощали ласощами голодного звіра, то це означає набуття вірного друга.

Хто приснився

На те, до чого сняться домашні тварини, чимало впливає і те, кого саме вам довелося бачити, стверджують сонники. Порівняйте:

 • Кіт — знак недруга;
 • Собака пророкує добрі взаємини;
 • Рогата худоба — ознака грошової роботи;
 • Гуси або інша птиця — вісник порожніх розмов;
 • Змії обіцяють неспокійну ситуацію;
 • Черепаха примарилась — чекайте зволікання в справах.
 • Домашній улюбленець — ознака удачі

  Якщо вам приснилося домашня тварина, нібито живе у вас в будинку, хоч в реальності такого не існує, то це говорить про те, що незабаром вас чекає щастя, пророкує Східний сонник. Особливо добре, коли уві сні цих звіряток було багато. За визначенням сонника Ванги, багато звірів, що живуть в квартирі — прикмета швидкого багатства.

  Зрозуміти,, до чого сниться зранене тварина, яке ви підібрали на вулиці, допоможе сонник Цвєткова: будьте готові до несподіваних сюрпризів. Багато звіряток на лікування взяли? Готуйтеся допомагати друзям.

  Померла тварина, як застереження

  Не дуже приємно бачити уві сні померлих домашніх тварин. Але як би там не було, не всі оракули сновидінь обіцяють неприємності тим, кому приснилось подібне. Так, наприклад, згідно з Циганського тлумачу, яка померла звірятко, мирно спочила в теплі вашого притулку, є всього лише напуттям обрати інший шлях.

  Гірше, якщо бачите, що улюблене жива істота помирає на вулиці — ви зробите помилку. А якщо вам приснилося, що улюблена тваринка вмирає у порога, то не варто планувати поїздок.

  «Друзі» дитинства, або Настає період каяття

  Пояснити,, до чого сниться живим домашня тварина, яка в реальності вже давно померло, береться сонник пастора Лоффа. Якщо смерть улюбленця принесла вам страждання, то сновидіння, в яких тварина-друг повертається до вас живим, позначає прагнення повернутися до минулого. Можливо, щоб виправити якісь помилки. Ви пережили смерть наяву спокійно? Тоді це символ смутку і каяття.

  А ось, мрія, в якій ви бачите, що померло живе в реальності тварина — ознака переосмислення життєвих цінностей і переходу від одного етапу життя до іншого.

  Чужий звірок: Від набуття до розриву зв’язків

  За відповіддю,, до чого сниться придбання домашньої тварини, варто звернутися до сонником Мандрівника. Годувати уві сні бродячого звіра і зазивати його до себе додому — сигнал про те, що ви бажаєте завести друзів.

  Примарилося, що ви годуєте сусідського пса? Ймовірно, ви не дуже дружні з сусідом, і бажаєте змінити це. А ось, годувати уві сні звіра, якого ви боїтеся — знак прагнення сновидіння побороти власні страхи.

  Довелось ховати уві сні мертвих або убитих звірів? Провісник розриву відносин. Визначтеся, які з них вас обтяжують, і сміливо рвіть.

  Сонник домашні тварини, до чого сниться домашні тварини уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: