Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дощ за вікном, до чого сниться дощ за вікном уві сні

Дощ за вікном розглядається різними сонниками по-своєму. Одні, наприклад, вважають, що подібне явище, побачене уві сні, обіцяє спокій і затишок родинної оселі, інші бачать в цьому сюжеті тимчасовий перепочинок від проблем, треті і зовсім можуть побачити в дощовій погоді неприємності й прикрощі. Щоб розібратися,, до чого сниться негода, достатньо всього лише пригадати всі деталі приснився сюжету.

Сонник Міллера

Якщо вам наснився річний проливний дощ за вікном, то це означає емоційний підйом і наснагу. А ось вода, що ллється уві сні з чорних грозових хмар, обіцяє неприємні звістки про близьких людей.

А ось, пояснюючи,, до чого сниться сюжет, в якому ви чуєте гуркіт грому за своїми вікнами і шум води, що ллється з неба води, сонник запевняє, що дане бачення означає швидке захворювання, симптомами якого буде підвищена температура і підвищена світло — і шумовоспріятіе.

В яку пору року лив дощ

Намагаючись усвідомити,, до чого сниться дощ за вікном, пригадайте, яка пора року стояла на вулиці, пропонують тлумачі сновидінь. Отже, уві сні у вас:

 • Весна — до радісного настрою і привабливим перспективам;
 • Літо — ваші емоції і працездатність будуть на піку активності;
 • Осінь — ви дуже втомилися і мрієте про відпустку, або хоча б про короткочасному відпочинку;
 • Зима — не варто нічого починати, все одно кинете почате на півдорозі.
 • Затяжна негода, як символ змін

  Тлумачення сну, в якому ви, сидячи вдома, дивіться на дощ за вікном, що ллє вже не першу добу, покликане попередити вас про необхідність перепочинку і підготовки: настає пора змін, але не факт, що ці зміни будуть суцільно позитивними, тому краще відсидітися в тіні, радить Східний сонник.

  А ось, дивитися на дощик, який уві сні то накрапає, то припиняється — символ неоднозначних перспектив, коли до кінця не ясно чого чекати, підказує Місячний сонник. І тільки закінчується уві сні дощик обіцяє радісні зміни і поліпшення ситуації.

  Грозовий фронт — знак тривожних хвилювань

  Той, кому приснився не просто дощ за вікном, а сильна злива, повинен бути готовий до наступу важкого періоду в житті, коли емоції будуть зашкалювати, а нерви підводити, засмучує сонник пастора Лоффа.

  Наснилося, що ви спостерігаєте, як маленький дощ за вікном перетворився в сильну зливу з громом і блискавкою? Це означає, що ви опинитеся втягнутим у конфлікт, але, на щастя, вас ці розборки не торкнутися. А ось, якщо сильний грозовий злива уві сні затихає, і ви бачите, що крізь хмари пробиваються сонячні промені? Радійте, скоро все піде на лад.

  «Сліпий дощ», або Щастя рветься до вас

  До чого сниться мрія, в якій ви сидите на підвіконні і бачите, що за вікном йде «сліпий» дощик, підкаже сонник Медеї: не варто переживати через дрібниці, щастя вже поспішати до вам. Еслі ви не будете звертати увагу на дрібні клопоти, життя заграє яскравими фарбами.

  Ще краще, якщо уві сні ви стали свідком того, як на небі, незважаючи на те, що йде дощ, сяє веселка. Такі мрії символізують виконання бажань, безмежну радість і набуття благ, як матеріальних, так і духовних.

  Сонник дощ за вікном, до чого сниться дощ за вікном уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: