Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник доктор, до чого сниться доктор уві сні

Ось, вже які сновидіння не варто ігнорувати, так це ті, в яких вам наснився доктор, стверджують сонники. Побачити уві сні медика — це ознака того, що з вашим здоров’ям не все гаразд, принаймні, так вважає велика кількість оракулів сновидінь. Однак отримати точну відповідь,, до чого сниться медпрацівник, можна тільки проаналізувавши сюжет до дрібниць.

Сонник Міллера

Здорової юній дівчині доктор може приснитися в тому випадку, якщо вона поставила на «вівтар розваг» свою красу і здоров’я. А ось, якщо діва, що побачила дане бачення, і справді хвора, то таке бачення означає тривожність, з якої вона зуміє впоратися. Для хлопця сновидіння з доктором можуть означати розчарування.

«Хто ви, докторе?»

Залежно від того, який спеціалізацією володів доктор уві сні, залежить і те, до чого він сниться, запевняють сонники. Наприклад, так:

 • Стоматолог — до прибутку;
 • Гінеколог — до швидкого материнства;
 • Хірург — до раптових проблем на роботі;
 • Психіатр — до мудрого рішення;
 • Терапевт — до змін;
 • Отоларинголог — до пліток;
 • Окуліст — на подив;
 • Травматолог — до перешкод.
 • Хірургічне відділення: Не заводьте робочі питання

  До чого сниться лікар в білому халаті в операційній, підкаже сонник пастора Лоффа. Тлумачення сну можна вважати своєрідним попередженням: намагайтеся згладжувати гострі моменти в колективі. А якщо ви бачите лікаря в білому халаті, забризканому кров’ю, то особливу увагу приділіть проблем родича.

  Лікар уві сні оперує вас? Хтось винесе ваші таємниці на загальне обговорення.

  Стоматологія, як символ фінансових можливостей

  Тому, кому приснилось, що він лікує зуби в стоматологічній лікарні, слід знати,, до чого сниться подібне. Згідно трактування сонника Нострадамуса, який наснився дантист символізує фінансову незалежність і великий дохід.

  Працювати уві сні доктором в стоматологічній лікарні — символ швидкого вдалого укладання угоди або підписання перспективного договору.

  У дитячого доктора, або Спустіться з небес!

  Хочете зрозуміти,, до чого сниться педіатр? Погортайте Місячний сонник. Так, наприклад, жінка, яка уві сні розмовляла з дитячим лікарем, може розраховувати на допомогу одного у вирішенні питання.

  Якщо ж педіатр — це теж жінка, то не слід довіряти всьому тому, що чуєте. Розмовляти жінці з дитячим доктором чоловічої статі — ознака зайвої довірливості.

  Психіатричний диспансер: Помогите советом!

  Уві сні ви розмовляєте про щось секретному з психіатром, або, наприклад, даєте йому хабар за якусь послугу? Ось, що радить Східний сонник: не соромтеся просити допомоги — це краще, ніж виправляти помилки, вчинені через незнання.

  У ролі психіатра бачите себе? Якщо до вас звернеться за допомогою незнайомець — не відмовте йому в цьому, в подальшому ця людина зіграє не останню роль у вашому житті, радить Весняний сонник.

  Жіночий лікар, або Батьківські інстинкти

  Якщо дівчина бачить себе в кріслі у гінеколога, то цілком можливо, що її чекає переривання вагітності, якщо така є. Чоловікові наснилося, що він кричить разом з народжує дружиною — до тісного духовного зв’язку з дружиною.

  Уві сні до вас на прийом прийшов чоловік, який привів свою дружину, щоб перервати вагітність? Це говорить про те, що сновидець, особливо, якщо це чоловік, підсвідомо не готовий до батьківства, яке над ним тяжіє.

  Сонник доктор, до чого сниться доктор уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: