Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник документи, до чого сниться документи уві сні

Якщо уві сні ви побачили документи, неодмінно з’ясуйте, що означає подібне. Велика кількість сонників беруться пояснювати, що віщує дане сновидіння. Хочете дізнатися, до чого сняться важливі доки? Зверніться за роз’ясненням подібного сюжету одночасно до кількох сонникам.

Тлумачення сонника XXI століття

Бачити уві сні велику купу всіляких документів — до успіху в роботі, в справах. У вас значно збільшиться достаток, і з’являться нові хороші друзі і корисні знайомі. Постарайтеся не втратити всього того, що подарувала щедра фортуна.

Якщо приснилося, що ви складаєте цінні папери акуратними рівними стопками, то наяву доведеться взяти участь в марних і обтяжливих для вас суперечках і конфліктах.

Шукати важливі записи і так і не знайти — ознака нестабільності вашого статусу в суспільстві. Якщо приснилося, що викрали паспорт, хтось сторонній негативно вплине на ваше життя. Ця людина може доставити безліч бід.

Оформляти уві сні заповіт або дарчу — до прибутку. Сонник XXI століття вважає, що поліпшення матеріального становища відбудеться за рахунок підвищення по службі. Вступ у нову, більш високу і, відповідно, грошову посаду буде цілком заслуженою нагородою за працю останніх місяців.

Бачити уві сні, як ви підписуєте папери — до перемир’я з конкурентами. Також, цілком можливо, вдасться налагодити зіпсовані взаємини з друзями.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера передбачає, що примарилося документи — ознака насуваються втрат. Особливо, якщо наснилося, що ви втратили папери і ніяк не можете їх знайти.

Заміжній жінці приснився документи обіцяють розчарування і тугу. Якщо вона підписувала їх уві сні, то шлюб буде тривалим, але при цьому вкрай нещасливим. Рвати в нічних мареннях паперові листи — до позитивних змін. Розлучення і нові знайомства допоможуть відчути себе в дійсності щасливою жінкою.

Якщо чоловікові сниться, що він читає фальшиві документи, то в реальності виникне необхідність участі в судовій справі. Сонник Міллера радить не боятися подібних офіційних розглядів, часто саме вони допомагають відновити справедливість.

Пояснення з різних джерел

Втратити в сновидінні документи і марно їх шукати — до нездатності наяву вийти зі скрутного становища. Сонник Мандрівника рекомендує проконсультуватися зі знаючим в даній області людиною. Його рада може виявитися безцінним.

Якщо уві сні ви не просто втратили паспорт або інші засвідчують особу, а у вас їх вкрали, то недруги вирішать надовго вибити вас з колії і серйозно зіпсувати існування. Якщо вкрали і не повернули, значить, у вас не вийде чинити гідний опір заздрісникам або недоброзичливцям. Хассе пояснює,, до чого сниться втрачати документи на машину. Віщун переконаний, що даний сюжет — знак, що на тривалий час доведеться відмовитися від подорожей.

Наснилося, що вкрали гроші та інші цінності? Наяву трапиться низка визначальних подій. Ретельно перевіряти уві сні документи означає, що в реальності доведеться багато працювати. Якщо сниться, що необхідно зібрати ряд документів, то доля підкине великий сюрприз.

Сонник документи, до чого сниться документи уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: