Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник домовик, до чого сниться домовик уві сні

Завданням будинкового є охорона житла і всіх його мешканців від нечистої сили і всіляких бід. Але,, до чого сниться це істота? Сонник вважає, що таке сновидіння — явне попередження про майбутню подію. Хороша подія буде або ж погане залежить від дій, які виконував «господар дому» уві сні.

Заподіює фізичний біль

Якщо уві сні домовик вас душить — готуйтеся до якнайшвидшого переїзду. Сонник Міллера віщує безліч приємних клопотів і радісною метушні в зв’язку з цією подією.

Якщо приснилося задуха заподіює безліч неприємних відчуттів, то в житті настають колосальні зміни. Швидше за все, ви поміняєте наявну роботу на більш перспективну або назавжди покинете стіни того будинку, в якому проживаєте зараз. Сучасний сонник радить змиритися з змін і, в будь-якому випадку, прийняти їх з гідністю.

Якщо сниться, що злий домовик душить когось із ваших близьких — будьте насторожі! Незабаром в його долі відбудуться кардинальні зміни. Якщо істота уві сні душить і б’є що є сили, то доля готує серйозне випробування. Поодинці ви, навряд чи, впораєтеся з проблемами. Обов’язково заручитися підтримкою надійного товариша.

Наснилося, що домовик тисне на груди? Хтось із родичів важко захворіє. Сонник Мандрівника рекомендує не губитися і не розтрачувати душевні і фізичні сили даремно, а тверезо подумати над тим, яку підтримку можете надати, і до якого лікаря слід звернутися.

Радіє і обіймає

Якщо уві сні домовик приходить і ніжно гладить і обіймає, то в житті все в майбутні місяці буде визначатися самим найкращим чином. Вам залишиться лише радіти, що відбувається милостивим змін. Якщо жінці сниться, що домовик її цілує, то у взаєминах з чоловіком або коханим запанує повна гармонія.

Сонник Пір року передбачає, що якщо в сновидінні хранитель будинку дуже добрий і весь час сміється, то вийде створити міцну і дуже щасливу сім’ю. Відносини рідними людьми будуть міцними, чесними і легкими і багато в чому в цьому буде саме ваша заслуга.

Уві сні домовик приходить до жінки в будинок, навалюється на неї і лоскоче? Побачивши такий сюжет жінці слід уважніше придивитися до свого сексуального партнера. Не виключено, що він багато в чому дурить її.

Якщо уві сні додому обіймає вас в чужій хаті, то велика ймовірність, що ви поміняєте своє місце проживання на нове.

Інші пояснення сновидіння

Наснилося, що домовик пустує і дряпає ваше домашнє тварина? У вихованця виникнуть проблеми зі здоров’ям. Можливо, він навіть втече, і ви не зможете його відшукати. Сонник Гришиной рекомендує краще стежити за волохатим другом.

Якщо сниться, що домовик приходить в нічних мареннях у вигляді кота, то хтось із знайомих поводиться лицемірно і нещиро. Якщо приснилося істота невидиме і лякає вас, то біда прийде звідти, звідки зовсім її очікуєте. Тлумачення обіцяє сильні переживання.

Якщо уві сні домовик навалюється зверху і шумно дихає, запитаєте, до добра або до худу це поява. Сонник переконаний, що відповідь допоможе зрозуміти,, до чого сниться дане бачення.

Сонник домовик, до чого сниться домовик уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: