Сонник дитина тоне, до чого сниться дитина тоне уві сні

Якщо уві сні вам довелося бачити, що тоне дитина, то дуже важливо дати баченню вірну інтерпретацію. До чого сниться цей образ найчастіше? Сонник пропонує розібратися в деталях.

Чого він боїться?

Якщо вам приснилося, що дитина тоне у воді і ви його рятуєте, то в реальності допоможете одному, ніж заслужите власної щастя.

Щоб зрозуміти,, до чого сниться таке бачення, згадайте, як поводився дитина в воді. Якщо він занурювався швидко, то сонник думає, що йому потрібно психологічна підтримка батьків. Можливо, він чогось боїться.

Якщо дитя захлиналося в воді, а й не дало врятуватися самостійно, то в майбутньому сонник пророкує йому відмінне здоров’я, повагу і життєвий успіх.

Пророцтво

До чого сниться, що дитина тоне в річці? Це нетривіальне бачення можна сприймати як пророцтво на майбутнє.

Якщо малюк потопає в річці чистої, то це означає, що він намагається пристосуватися до життя. Якщо ж вода брудна, то він може потрапити в реальну біду. Наснилося, що потопає дивом виплив? Через роки він розбагатіє.

Розшифровка по виду

Не забудьте звернути увагу на вигляд самої річки і її розташування. Сонник впевнений, вам відкриється віддалене майбутнє.

 • У пустелі може приснитися до замкнутої і скромного життя.
 • Гірська в ущелину — до незначності і страхам.
 • Серед лісів і засіяних полів — до достатку і спокою.
 • Серед міст і сіл — до світського і через чур гучному образу.
 • Вузька і вигинисті символізує ризикову натуру.
 • Наснилося, що дитина тоне в руслі, що впадає в море? Він буде багато розмірковувати про сенс буття і вдосконалюватися духовно. Якщо ж потік понесе його в море, то це вказує на реальну небезпеку.

  Біжіть до лікаря!

  До чого сниться, що дитина тоне в грязі? Сонник думає, що причиною для сварки послужать ваші необдумані дії. Бачити, як малюк вляпався в болото на вулицях, означає, що в перспективі він стане багатою людиною.

  Якщо в мріях дитя потопає в бруді болотної, то негайно біжіть до лікаря або зверніть увагу на його компанію. Це сновидіння іноді є знаком серйозної загрози.

  Дорослі!

  Сонник вважає, що правильне тлумачення сну залежить від статі потопаючого. Якщо уві сні це була дівчинка, то готуйтеся до збитків і втрат. Можливо, доведеться виїхати комусь із рідних.

  Для чоловіків дівчинка уві сні є ангелом-хранителем, для жінок — відображенням примітивного «дитячого» поведінки.

  Знаючи це, досить просто визначити, до чого сниться, що тоне дівчинка. Сонник радить чоловікові задуматися над своєю поведінкою, а жінці почати, нарешті, вести себе по-дорослому.

  Захистіть!

  Наснилося, що уві сні захлинувся чужий хлопчик? Вам уготовано розчарування в любові. Бачити, як хлопчик потопає — до занепаду в фінансових справах.

  Якщо уві сні гине хлопчик і ви точно знаєте, що це ваш син, то наяву проявите максимальну турботу про нього. Є небезпека, що може статися непоправне.

  За Міллеру

  Сонник Міллера попереджає, якщо матері уві сні привиділося, що власний дитина впала в колодязь, то її чекають важкі зміни.

  До довголіттю

  До чого ще сниться, що свій власний дитина тоне? Це бачення красномовно попереджає, що час вирішення якоїсь проблеми йде. Якщо уві сні своє маля потрапив в біду, але ви його врятували, то доведеться неабияк поклопотатися, але все буде добре.

  До речі, сонник радить пам’ятати, що подібні сновидіння часто є перевертнями. Наснилося, що ваш дитинча помирає уві сні? Йому уготовано довголіття і щодо міцне здоров’я.

  Сонник дитина тоне, до чого сниться дитина тоне уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: