Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дивитися у дзеркало, до чого сниться дивитися у дзеркало уві сні

Якщо приснилося дивитися у дзеркало, це відображає бажання розібратися у своїй суті і зрозуміти, як вона зумовлює розвиток подій. З цим пов’язана величезна кількість персонажів, подій, свідком яких доводиться стати сновидцу. Сонники дають докладний аналіз деталей нічних фантазій підсвідомості.

Перед дзеркалом

До чого сниться дивитися у дзеркало? Згідно з тлумаченням сну Дмитром і Надією Зима, настав момент, коли вам потрібна максимальна концентрація і правильне розуміння подій.

Само по собі дзеркало уві сні — передвісник обману і труднощів. Виглядати в вузьке — знак, який вказує на занадто однобокі судження, розглядати себе в трюмо — означає, що бракує зосередженості, поглянути в розбите — на жаль. Дівчині дивитися в розбите — до розчарування і невдалому шлюбу.

Тлумачення сну по Фрейду: бачити запотівше або брудне викриває таємне пристрасть до тих сексуальним задоволенням, які людина не може собі дозволити, а перевернуте до стіни — символ сексуальних страхів. Вдивлятися в розбите — до втрати надій.

Згідно сонником Фрейда, коли людина виглядає дзеркало уві сні, воно відображає сексуальні фантазії, тому важливо знати, що саме приснилося. Чаклунка Медея вважає: задзеркалля може показати прийдешні зміни.

Бачити себе

В сонник Ванги йдеться: дивитися у дзеркало означає, що наяву ви занадто велике значення надаєте тому, що думають про вас оточуючі. Езопову сонник застерігає від невірних дій. До чого сниться бачити в ньому себе самого? Якщо залишилися задоволені тим, як виглядаєте, посміхалися, ніякі перешкоди не страшні, можна сміливо починати нові проекти. Фрейд в цьому випадку викриває сновидіння в нарцисизм.

За сонником Від А до Я дивитися на відображення свого обличчя пророкує, що будуть причини для невдоволення досягненнями, а також має бути розібратися чи немає у вас фальшивих, нещирих друзів.

До чого снилися якісь подробиці? Помітили веснянки на носі — роман закінчиться розлученням, синяк — без побоювання пускайте в самі екстремальні розваги, вони вам на — роду написано.

Наснилися собі волохатою потворою — чудово, це до багатства.

Чуже обличчя

Уві сні дивитися у дзеркало і несподівано замість себе побачити когось іншого — це викликає тривогу і бажання зрозуміти,, до чого сниться такий дивний образ. Інші люди — це їх несподівані і несправедливі дії проти вас. Крім того, виглядати в нього і бачити кохану людину, втомленого і виснаженого, сновидіння віщує його хвороба, якщо він був веселий, усміхався — до тимчасового охолодження відносин.

Дивне відображення

Тлумачення снів, в яких людині дзеркало показує щось незвичайне, викликає тривогу. Це знак невпевненості, сигнал, що ситуація вийшла з-під контролю і важко зрозуміти, куди винесе вас течією.

Не треба забувати, що підсвідомість уві сні може відкрити сутність сновидіння. За сонником Медеї, побачити відьму — такий ваш характер, за сонником Нострадамуса, приснилося дивитися у дзеркало і зіткнутися поглядом з чудовиськом — так постала ваша нещирість і внутрішня спустошеність.

Наснилося, що не бачите відображення — перебуваєте під владою темних сил.

Сонник дивитися у дзеркало, до чого сниться дивитися у дзеркало уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: