Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дезодорант, до чого сниться дезодорант уві сні

До чого сниться пахучий дезодорант? Ви явно намагаєтеся приховати щось від оточуючих, будь-то поганий вчинок або таємна думка. Сонник пропонує ще ряд розшифровок того, що трапилося з вами уві сні.

Запевнення Міллера

Сонник Міллера впевнений: бачити дезодорант буквально означає, що ви занадто багато тринькати і взагалі живете явно невідповідно до своїх достатків. Якщо ж дівчина підбирає уві сні флакончик з відповідним ароматом, то неодмінно зустріне гідного чоловіка.

Вам це треба?

Приснився дезодорант? Негайно скоротіть витрати, інакше впадете в повну убогість. До чого ще є уві сні флакончик з ароматним складом?

Сонник переконаний, що це залежить від самого сновидіння. Якщо чоловікові привидівся дезодорована спрей, то він закрутить роман із заміжньою жінкою. Що принесе масу неприємних клопотів обом.

Коли заміж?

До чого сниться дезодорант жінці? Наснилося, що ви отримали його в подарунок? Мудра порада з боку дозволить домогтися блискучого успіху.

Якщо уві сні дівчина підбирає запах дезік, то її вишукані манери наяву залучать цікавого і заможного чоловіка.

Бачити порожній флакончик для дівчини — гірше. Сонник вважає, що про заміжжя доведеться мріяти ще довго. Але є ймовірність, що дівчина знайде собі впливового і щедрого покровителя.

Не поспішайте!

Наснилося, що ви користувалися новим дезодорантом? Сюжет відображає спробу виправити відносини, наприклад, внести в них інтригу і нотку новизни. На жаль, сонник підозрюєте, що всі зусилля підуть в порожнечу.

У сновідних пригоді довелося користуватися дезік? Ви потрапите в обставини, коли будь-який непродуманий хід, виявиться фатальним і просто зіпсує життя.

Чи готові?

До чого сниться дивний запах вироби проти поту? Уві сні він означає, що гряде романтичне знайомство, яке з великою часткою ймовірності переросте в шлюб.

Але якщо стійкий аромат дезодоранту буквально переслідує вас, то в реальному світі будете страждати від нав’язливих залицянь неприємного вам людини.

Розшифровка особливостей

Для розширеної трактування сновидіння сонник рекомендує якомога точніше пригадати «смакові» особливості дезодоранту.

 • Солодкий — задоволення.
 • Горький — незначні складності.
 • Квітковий — лестощі, обман.
 • Ванільний — радість, приємні звістки.
 • Бергамотовий, жасминовий — стрес, нервозність.
 • Цитрусовий, м’ятний — активність, тверезо мислити, цілеспрямованість.
 • Рожевий, мускатний — очищення, позбавлення.
 • Хвойний, сандалового — чуттєвість, розслабленість.
 • Трохи негативу…

  До чого сниться, що дезодорант мав не дуже приємний вам запах? Тлумачення сну строго негативний.

  Готуйтеся до неприйняття, презирства і навіть ненависті. Сонник вважає, що характер зазначених відносин має пряму залежність від сили аромату уві сні.

  Огидний на «смак» дезік обіцяє глузування друзів, причіпки домашніх і гнів начальства. Наснилося, що від спрея явно несло тухлятину? Готуйтеся до тривалої хвороби і безлічі бід.

  Що приховуєте?

  До чого сниться використання дезодоранту для позбавлення від поту? Це сновидіння означає, що вам треба буде розв’язати досить складну і заплутану проблемку.

  Довелось бачити, що ви намагаєтеся замаскувати спітніле амбре дезодорантом? Це символ бажання приховати від оточуючих реальний стан справ або власні емоції.

  Наснилося, що ви бризнули уві сні пахучим спреєм на іншого персонажа? Сонник підозрює, що для вирішення проблем доведеться вдатися до лестощів.

  Сонник дезодорант, до чого сниться дезодорант уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: