Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дикі тварини, до чого сниться дикі тварини уві сні

Дикі тварини, яких вам довелося побачити уві сні — це символ внутрішніх протиріч. Можливо, ви не цілком задоволені тим, як живете. Сонники рекомендують згадати, як сталася зустріч уві сні, і що ви випробували при цьому, тоді зможете отримати точні пояснення, до чого сняться подібні образи.

Сонник Міллера

Трактуючи, до чого сняться дикі звірі, сонник Міллера рекомендує звертати увагу на їх настрій. Так, наприклад, звір, що ричить на вас, але не нападник, символізує образу одного. А ось, якщо ви зустріли хижака в звіринці, то це означає ваші безпідставні переживання.

Побачили приручених тварин? Скоро до вас приїдуть гості. Особливо добре, якщо живність була білою, це означає, що радість від зустрічі буде щирою.

Хто ти, «братик»?

Якщо уві сні ви зіткнулися з диким звіром, придивіться, хто це був. Від цього можуть залежати тлумачення сну. Ось, наприклад, до чого сняться:

 • Ведмеді — до сильного покровителя;
 • Лисиця — до хитрощів і хитрощів;
 • Зебра — веселощі буде змінюватися сумом;
 • Мавпи — до даремної витрати часу;
 • Бегемоти — до лінощів і нічогонероблення;
 • Коні — до витривалості.
 • «Великі кішки» саван, як уособлення яскравих емоцій

  Якщо вам приснилися леви, то будьте впевнені, ви зумієте досягти всього того, що задумали, радує тлумаченням Східний сонник. Зверніть увагу, якщо уві сні лев голосно гарчав, то до мрії ви прийдете через ряд труднощів і конфліктів, а ось, якщо леви мирно грілися на сонці — це символ безперешкодного здійснення заповітних цілей.

  Примарився тигр? Загляньте в сонник Білого Мага, його трактування будуть такі: вас чекає несподіваний переляк. Якщо тигр спокійний, то переляк змінитися приємним подивом, а ось, розлючений тигр символізує неприємності, які змусять похвилюватися.

  Вільному — воля, або Легкість буття

  Тлумачачи сновидіння про диких тварин, необхідно враховувати так само і середовище проживання. Так, наприклад, звірина на свободу — це знак внутрішньої відкритості і задоволеності життям. Наснилося, що ви, гуляючи в лісі, бачите багато диких тварин цього ареалу? Добрий знак, пророкує сонник пастора Лоффа, що символізує радість.

  Наснилося багато диких тварин, що живуть в лісі на волі, але приходять до вашого житла поїсти — знак того, що ви зумієте привернути до себе навіть самих відлюдних типів. Особливо актуально це в разі, коли вам вдалося приручити багато різних звіряток.

  Зоопарк — ознака тяжкого існування

  Дещо по-іншому йдуть справи в тих випадках, коли уві сні ви бачите диких тварин в клітинах. Сновидіння про зоопарк уособлюють собою внутрішню несвободу сновидіння, пояснюють сонники.

  Якщо уві сні хижак в клітці кидається, це означає, що ви здатні до боротьби за кращу долю. А ось, спокійно лежить тварина — символ приреченості.

  У побуті і на вулицях міста: Від гостей до непідготовленості

  Наснилося, що ви зустріли диких тварин в місті і, злякавшись, стали тікати від них? Сонник Медеї допоможе зрозуміти, до чого це сниться: тікати від хижака, що зустрівся вам в місті прямо на вулиці — ознака вашої непідготовленості до труднощів.

  Інша справа, якщо уві сні ви бачите диких тварин у себе в будинку. Ця мрія говорить про те, що скоро до вас завітають гості. Звірина не просто випадково забрела до вас, а живе у вас в будинку? Це знак перемоги над власними страхами і комплексами.

  Сонник дикі тварини, до чого сниться дикі тварини уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: