Сонник дитячий будинок, до чого сниться дитячий будинок уві сні

Мало кого залишить байдужим сновидіння, «головним героєм» якого був дитячий будинок. Знедолені, позбавлені батьківського тепла дітлахи завжди викликають співчуття, тому, побачивши подібні картинки уві сні, людина готова до найгіршого, прокинувшись. Але не варто панікувати, запевняють сонники. Краще згадайте всі деталі того, що вам приснилося, і ви зумієте зрозуміти,, до чого сниться подібне.

Сонник Міллера

Густав Міллер був упевнений, що якщо уві сні ви опинилися в дитячому будинку, то це означає, що ваші друзі в скрутну хвилину проявлять себе з кращого боку. А ось, якщо ви бачите себе одним з вихованців дитбудинку, то будьте готові до того, що ваші «нащадки» доставлять вам чимало прикрощів.

Добре, якщо ви бачите себе в інтернаті, але при цьому не маєте спадкоємців в реальності. В цьому випадку бачення означатиме веселощі з друзями дитинства.

Короткі тлумачення

Обов’язково згадайте, що саме вам приснилося, хоча б без подробиць, а вже сонники не залишать вас в невіданні, будьте впевнені. Ось, наприклад,, до чого сниться дитбудинок:

 • Повернутися уві сні в свій старий притулок — вам не вистачає уваги оточуючих;
 • Залишати стіни дитбудинку — до розставання з ілюзіями і мріями;
 • Бачити уві сні, що ви усиновили дитину — до змін в особистому житті;
 • Бачите старий занедбаний інтернат — до неприємностей.
 • «Господиня дитячого будинку», або Вас чекають зміни…

  До чого сниться мрія, в якій ви виступаєте в ролі вихователя в дитячому будинку, дбайливо доглядає за дітьми? Це питання найбільше цікавить жінок, які не мають своїх дітей. Тлумачення сну, згідно сонником пастора Лоффа, порадує: незабаром у вас може з’явитися своя малятко.

  Наснилося, що ви сувора «дитбудинку» директриса, яку бояться всі діти? Не намагайтеся обманювати і зображати те, чого немає в реальності, це може сильно нашкодити, застерігає Східний сонник.

  Бути вихованцем: від успіху до печалі

  Сумно, коли тебе кидають і зраджують. Особливо гостро це відчувають діти, яких батьки залишили в дитячому будинку. Наснилося, що ви один з таких дітлахів? Не засмучуйтеся, часом сновидіння жахають лише сюжетом. А ось, тлумачення даних сновидінь змушують радіти.

  Якщо уві сні ви весело стрибали з іншими вихованцями притулку, то можете радіти — вас чекає успіх, радує Слов’янський сонник. Дещо гірше справи йдуть з мріями, в яких ви плакали, забившись у куток — вас чекають сварки і дрібні проблеми.

  Усиновлення, як символ змін

  Хочете дізнатися,, до чого сниться бачення, в якому ви вирішили взяти дитину з дитячого будинку? Пригадайте, яким він був і якої статі. Так, наприклад, усиновити малюка чоловічої статі — ознака швидких тривог, хвилювань і турбот. А якщо усиновлений малюк — це дівчинка, то ви зіткнетеся з чимось, що вас сильно здивує, віщає Циганський тлумач.

  Уві сні вирішили взяти дитину з притулку на виховання, але ніяк не можете отримати опікунство над малюком? До чого сниться подібне, підкаже сонник Цвєткова: щось стане на шляху вашого щастя.

  Сонник дитячий будинок, до чого сниться дитячий будинок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: