Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дитинство, до чого сниться дитинство уві сні

Побачивши уві сні дитинство, важливо згадати, в якому вигляді воно перед вами постало. Так, наприклад, пояснення того,, до чого сниться власна пора безтурботності, буде разюче відрізнятися від того, що означає приснилося оточення малечею. Уточніть ці деталі, і вам стане ясно, чого чекати від долі, запевняють сонники.

Сонник Міллера

Бачити уві сні свою власну дитинство — символ незахищеності, вважає Міллер. Якщо дівчині уві сні довелося повернутися в дитинство, то це означає, що вона вже готова до створення сім’ї, але не поспішає цього робити через страх відповідальності.

Хлопцеві наснилися місця, де він провів своє дитинство? Таке бачення може означати, що сновидцу буде складно впоратися з проблемами без сторонньої допомоги.

А ось розглядати уві сні фотографії, на яких ви зображені ще дитиною — сигнал про те, що вас не влаштовує ставлення до вас тих, хто вважає вас безвідповідальним і безпорадним людиною.

Босонога пора, або Настав час подорослішати

Якщо ви бачили уві сні себе в дитячому віці, то, на думку сонника міс Хассе, таке бачення говорить про те, що вам слід навчитися відстоювати свою думку. Пора зрозуміти, що ви виросли і здатні приймати відповідальні рішення, говорить пророчиця в своєму тлумачі.

Що обіцяє сюжет, в якому ви бачите себе на батьківщині, де ви жили, будучи маленькою дитиною, підкаже Циганський тлумач сновидінь. Пригадайте, якщо ви побачили себе малюком, яким були в той час, то це ознака вашої наївності і небажання дорослішати. А якщо в мрію ви вже доросла людина, то будьте готові відстоювати своє право на щось.

Шкільні роки як символ реалізації нових ідей

Сновидіння, сюжет якого розповідає про ваше дитинство, а конкретно, про шкільні роки, є передвісником старту нових проектів. Наснилося, що ви опинилися в школі за партою разом зі своїми друзями? Хтось із цих людей стане партнером в бізнесі, який ви плануєте заснувати.

До чого сниться, що ви з друзями побилися на перерві зі старшокласниками, пояснить сонник Лонго: ви готові до того, що доведеться відстоювати своє право бути успішним, але багато надій при цьому ви покладаєте на друзів.

А ось бачити уві сні дитини-школяра — знак наявності у вас грандіозних ідей. Приснився син в школі — ваші плани пов’язані з фінансами; а ось споглядати дочку в класі на уроці — до проектів, пов’язаних з творчістю.

«Добре в селі влітку…», або Гряде період безтурботності

Уві сні ви — маленька дитина, що бігає в селі зі зграєю місцевих дітлахів? Сучасний сонник пояснить,, до чого сниться подібне: вам набридла життя, повна обов’язків і проблем.

Бути уві сні в старому будинку в селі, де ви жили в дитинстві? У вас з’явиться шанс повернутися в дитинство і в реальності — цілком можливо, ви поїдете на якийсь час туди, де вас ніхто не потурбує, і де все вирішуватимуть за вас.

Сюжет, в якому ви милуєтеся старим будинком біля річки, дивлячись на нього здалеку, говорить про те, що ви хочете повернутися в минуле для того, щоб виправити якісь помилки або загладити свою провину перед кимось. Уві сні ви увійшли в цей будинок — ви зумієте все змінити.

Міські спогади — ознака рішучості

До чого сниться міська квартира, в якій ви провели дитинство? Сонник пастора Лоффа стверджує, що це сигнал про необхідність стати серйозним.

Вам примарився місто дитинства, двір, в якому ви гуляли малюком, квартира, в якій ви жили давним-давно — одним словом, уві сні ви змогли відвідати місця свого дитинства? За версією сонника Цвєткова, це говорить про те, що в вас жевріє надія, що одного разу вам вистачить рішучості кинути все осоружне і піти за мрією.

А якщо примарився незнайоме місто, в якому ви зустріли дівчинку, схожу на вас в дитинстві, і ви розумієте, що це — ваша дочка, то сміливо вирішуйте на те, що вас лякало.

Чужі спогади: Стати поступливий

Вам приснилися знайомі дорослі в дитячому віці? Це ознака того, що вони потребують допомоги, віщає сонник Цвєткова. Особливо, якщо це були чоловіки, що впали в дитинство.

А ось, роз’яснюючи,, до чого сниться сюжет, в якому батько розповідає про дівчину, в яку ви були закохані в дитинстві, сонник говорить про те, що ви повинні змінити своє ставлення до оточуючих.

Хто ще примарився

Тлумачення сну, в якому вам наснився хтось маленький, може багато про що розповісти. Головне, згадати, хто саме це був, підказують сонники. Ось, наприклад, до чого сняться такі «персонажі» з дитинства:

 • Юна сусідка — до переїзду;
 • Перша любов — до нових почуттів;
 • Друг дитинства — захопитеся чимось новеньким;
 • Брат, сестра або інші родичі — до приїзду гостей.
 • Сонник дитинство, до чого сниться дитинство уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: