Сонник дикий кабан, до чого сниться дикий кабан уві сні

Хто такий дикий кабан, я думаю, нікому пояснювати не потрібно. Навіть ті люди, які не зустрічали його в дикій природі, а таких, як мені здається, більшість, безсумнівно, бачили його на картинках, по телевізору, на худий кінець, в зоопарку або в цирку. Дикий кабан — це не душка-поросятко з бабусиних казок, це люте і агресивну тварину. Зустріч з ним на лісовій стежці не обіцяє нічого хорошого подорожньому, особливо беззбройного. А що якщо цей представник сімейства свиней встане у вас шляху уві сні? До чого сниться подібне сновидіння? Що пророкує: сите життя або смертельну небезпеку? Тлумачі трактують такі образи по-різному, в залежності від подробиць, побачених уві сні. Якщо вам наснився кабан, не варто впадати в паніку. Згадайте подробиці, загляньте в сонник, і цілком можливо, що тлумачення вас порадують!

Заглянути небезпеки в очі…

Побачити уві сні дикого кабана — в реальному житті будьте вибагливі в своєму спілкуванні, ви можете потрапити під вплив агресивної людини, через якого у вас виникнуть неприємності.

Наснилося, що вепр нападає на вас і кусає — бережіть своє здоров’я, можливі нещасні випадки найближчим часом, підказує сонник Ванги.

Чи спостерігаєте, як дикий кабан женеться за кимось — одному знадобиться допомога, яка буде вам під силу.

Бачити багато кабанчиків, що б’ються один з одним — не вступайте ні в які суперечки, інакше проблем не оберётесь.

Тікати від кнура, який женеться за вами — незабаром вам доведеться задіяти всі свої таланти по спритності, інакше доведеться зіткнутися з нудною і безперспективною роботою.

Формене свинство

Приснився дикий кабан, що валяється в багнюці — конкуренти потраплять в непросту ситуацію, тому найближчим часом їм буде не до вас.

Сниться, що на вас нападає кабан і валить в бруд вас — будьте уважні, вороги спробують нашкодити вам в той момент, коли ви будете особливо беззахисні, попереджає сонник.

Смачна дичину

Полює уві сні за сікачем — до вашої оселі прийде радість і веселощі, обіцяє сонник.

Сниться, що ви спостерігаєте за полюванням з боку і бачите, як мисливські собаки заганяють кабана — в рішенні якихось своїх завдань вам знадобиться допомога впливової людини.

Убити в сні багато жирних відгодованих кнурів — до вдалій торгівлі або до висновку успішної операції, пророкує сонник Міллера.

Є м’ясо вбитого вепра — перемога над ворогами. Причому, перемога буде легкою і беззастережною.

Чути в сні кабанячий вереск — до пліток і поганих новин, попереджає сонник.

Купувати м’ясо дикого кабана — до вдалого придбання чогось цінного в реальному житті, але тільки в тому випадку, якщо ви поступіться в чомусь конкурентам.

Продавати тушу сікача — будьте готові до зради одного. Продаж живого вепра символізує безмежне щастя і гармонію у відносинах.

Веселий кабанчик

Бачити уві сні дику свиню з поросятами, яка нападає на вас з метою полякати, щоб захистити своє потомство — до сімейних клопотів.

Маленький кабанчик женеться за вами, щоб пограти — до приїзду гостей з дітьми або несподівану зустріч з другом дитинства.

Сниться, що багато диких поросят пустують і грають один з одним — до веселого проведення часу.

Приснився дикий кабан в загоні з домашніми свинями — до багатства і процвітання, обіцяє сонник.

Сонник дикий кабан, до чого сниться дикий кабан уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: