Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дельфін, до чого сниться дельфін уві сні

Хоча в житті дельфін у нас асоціюється з винятковою романтикою, заходом вогняного сонця на узбережжі блакитного моря, красивими і динамічними цирковими виступами — уві сні він символ іншого плану. Як стверджує сонник, він або провісник того, що в недалекому майбутньому слід очікувати зміни керівництва, або ваші емоції просто не знаходять виходу в реальному житті. Але це далеко не єдині тлумачення подібного сновидіння.

Передбачення Феломена

За сонником Феломена плисти на спині дельфіна, значить, в реальному житті бачити світ в рожевих окулярах. До речі, це може спричинити за собою розчарування в партнері, адже він може виявитися людиною дещо інших поглядів, земним і практичним, що вам, м’яко кажучи, може не сподобатися. Шукайте золоту середину, тоді не доведеться ламати все те, що так давно будувалося. Якщо приснилося уві сні зграя дельфінів не вільна і пустує в штучно створеному огорожу, значить, вас постійно хтось стримує в ваших поривах і прагненнях. Вам не вдається дати волю справжніх почуттів. Подумайте і гарненько придивіться до свого оточення. Якщо уві сні дельфіни виконують циркові номери — ви переграє. Будьте самі собою. А якщо дельфіни уві сні ніяк не хочуть виконувати трюки — подумайте про зміну існуючого оточення. Можливо, вам не по дорозі.

Пояснення сну Міллером

Якщо уві сні дельфіни вистрибують з води, значить, все йде за планом. Залежно від температури води, сновидіння може трактуватися по-різному. Якщо холодна — стратегію розвитку справи слід переглянути. Тепла вода уві сні — не заважайте природному ходу подій, щоб не затьмарити існуючий стан. Приснився доброзичливий дельфін? Сонник Міллера попереджає про зайву м’якотілості в реальному житті. Не потрібно брати на себе занадто багато, понад того, що вам під силу, тоді не доведеться розчаровуватися ні в собі, ні в оточенні, яке не змогло вчасно прийти на допомогу. Також сонник Міллера дає чисто прагматичне тлумачення сновидінь. Вважається, що в реальному житті ви можете потрапити під психологічний тиск нового керівництва, а то і уряду.

Китайський тлумач

Китайський сонник попереджає, що якщо побачили дельфіна в нічних мареннях — вас незабаром можуть підвищити. Особливо якщо приснився радісний дельфін. Так що ні клацайте дзьобом і виглядайте в обидва ока блискучі перспективи. Взагалі, такі складно пропустити. Помітили зв’язок — ви підстроюєтеся під начальство — вас підвищують на посаді? Чи не найчесніші шляху, але якщо дуже хочеться, то можна. Дельфіни можуть снитися і тому, що ви просто-напросто підсвідомо втомилися від того, як протікає ваше життя. Бути може, багато речей вже давно стали буденними і перетворилися на рутину. Не виключено і що човен любові розбився об рифи побуту. Додайте романтики у все, що вас оточує в реальності, і тоді, можливо, не доведеться шкодувати про марно витрачені роках.

Сімейний сонник

До новим друзям — ось до чого, а скоріше, до кого сняться дельфіни згідно сімейному тлумачу. Друзі ці будуть зовсім з іншого кола, матимуть зовсім інший рід занять і суттєво відрізнятися від колишніх. Правда, зовсім необов’язково від вас. Швидше за все, навпаки, ви зустрінете споріднені душі. Це джерело також розтлумачує,, до чого сниться катання верхи на дельфіні. Кататися на дельфіні верхом — до того, що в житті ви берете на себе складну справу, виконання якого потребує великої затрати душевних і фізичних сил. У будь-якому випадку ви самі повинні відчути, які емоції відчували, коли снився цей представник сімейства ссавців з ряду китоподібних і проектувати їх на своє життя. Багато що підкаже підсвідомість, решта — сонник.

Різні тлумачення

Ось до чого сняться дельфіни, на думку народу Майя. Якщо приснилося, що купаєтеся у водоймі разом з дельфінами, значить, близькі та друзі повністю на вас покладаються. Ви заслужили їх довіру і повагу, залишилося тільки зберегти його на довгі роки. Інакше трактує цей сюжет сонник Гришиной. Сонник Гришиной вважає, що ви грамотно використовуєте свої розумові здібності в реалізації проектів. Дельфін, побачений у сні — це сукупність вашого інтелекту, товариськість, дружелюбність до інших людей. Якщо уві сні дельфін на вас нападає, перегляньте своє ставлення до оточуючих. Можливо, вони чимось серйозно незадоволені. Особливо якщо приснився розлючений дельфін. До чого сниться дельфін, роз’яснює і Менегетті. Побачити дельфіна уві сні — знак, що з вами поруч надійний вірний друг, компаньйон, спільник, на якого ви можете повністю покластися. Сонник Менегетті говорить про те, що приснився дельфін — символ гармонійних, стабільних, доброзичливих відносин. Крім того, він ще й відображає ваші найсвітліші пориви душі.

Сонник дельфін, до чого сниться дельфін уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: