Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дельфіни в морі, до чого сниться дельфіни в морі уві сні

Тлумачення подібних сновидінь романтично забарвлені. Дельфіни в море — символ душевних шукань і чуттєвих пристрастей. До чого сняться ці прекрасні тварини, про що хочуть розповісти уві сні? Сонники допомагають розібратися в собі і дають цікаві пророцтва.

Палітра тлумачень

Провісники оцінюють, до чого сняться дельфіни, з різних позицій. Вони можуть уособлювати:

 • Друзів і їх підтримку.
 • Сексуального партнера, еротичні фантазії.
 • Уряд, залежність від влади.
 • Потреба в радісних емоціях.
 • Застереження від бід.
 • Залежно від того, що найбільше займає сновидіння, він зможе знайти найбільш актуальні для нього передбачення.

  Чиста вода — спокій і радість

  За сонником Ванги, дельфіни в морі, в чистій воді, пророкують світле зміни і душевний спокій. До людини прийде внутрішнє просвітлення, чисті помисли. Багато провісники пророкують приємні звістки, безтурботне радість, існування в гармонії з навколишнім світом, якщо вони наснилися грають в хвилях, в чистому морському просторі.

  Особливо сприятливі білі дельфіни в морі — вони несуть удачу. Ці прекрасні білі тварини віщують успіх в благородних починаннях.

  В оточенні друзів

  Дельфіни в море уві сні уособлює підтримку товаришів, а також легкість, з якою сновидец потрапляє під їхній вплив. Якщо приснилося купатися з ними, гладити по спині і боках, це пророкує отримання свободи і гармонії завдяки тому, що після довгих душевних метань вдасться зробити вірний вибір.

  До чого сниться купатися, намагатися гладити, але зустрітися з агресією? Розпочато недостатньо власних зусиль для досягнення мети, не можна розраховувати тільки на друзів.

  Сонник Міллера про уряд

  Міллер у своєму сонник пише, що дельфіни в морі відображають ту легкість, з якою людина готова підкоритися новому уряду. Причому тлумачення сну вважається несприятливим — очевидно, до керівництва прийдуть не найдостойніші люди.

  Еротичні фантазії

  Сонники приділяють велику увагу інтимним проблемам, які відбиті в сновидінні. Фрейд розглядає дельфіна уві сні, як уособлення пеніса, тому сновидіння чоловіки мають гомосексуальну забарвлення.

  Якщо уві сні чоловік плаває верхом, він в пошуку партнера, якщо в морі плаває велика кількість тварин, він непостійний. Довелось бачити, як плаває серед зграї — в фантазіях він ненаситний. Наснилося йти на яхті в оточенні жвавою зграї — з’явиться привід ревнувати свого партнера.

  Подібні чуттєві передбачення сонників стосуються і дам. До чого сниться жінці грати зі зграєю? Багато красивих тварин уві сні тлумачиться, як прагнення до різноманітності, дама має багато шанувальників і відчуває потяг до кількох одночасно.

  Наснилося купатися з одним — для жінки означає, що вона вміє бути відданою одному коханому, зустріти двох — відображає сум’яття в її душі. Бачити двох грайливих красенів — наяву віщує поява горезвісного любовного трикутника.

  Порятунок тварин

  Бачити уві сні, що дельфіни в морі опинилися в небезпеці, і їх треба рятувати — по езотеричних сонником свідчить про високий честолюбстві людини, бажанні прославитися. Очевидно,, до чого сниться вдала операція з порятунку — сновидец наяву здобуде перемогу, придбає популярність.

  Сонник дельфіни в морі, до чого сниться дельфіни в морі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: