Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дерево з плодами, до чого сниться дерево з плодами уві сні

Дерево, побачене уві сні, відображає стан душі сновидіння, його життєвий тонус. А ось дерево з плодами — це зростання людини, як внутрішній, так і зовнішній. Щоб правильно витлумачити приснилися образи, необхідно взяти до уваги вид плодоноса, стан і свої дії по відношенню до нього. Знаючи все це, сонники швидко і точно визначать,, до чого сниться плодове дерево.

Короткі тлумачення

Давайте відійдемо від стандартних тлумачень — тих, що з масою дрібних деталей — і спробуємо зрозуміти,, до чого сниться дерево з плодами в коротких трактуваннях. Ось, що говорять про це сонники.

 • Бачити молоде фруктове деревце — ви стоїте біля витоків свого особистісного зростання.
 • Висаджувати плодові саджанці — до нових джерел доходу.
 • Для молодої дівчини побачити уві сні тутовник — знак авантюри, пов’язаної з любов’ю.
 • Бачити на гілках красиві фрукти — до успіху.
 • Зривати з дерева ягоди і їсти їх — до швидкого збагачення.
 • Приснилася груша з жовтими плодами — стережіться лицемірів.
 • Сонник Густавус Міллера

  Відомий всьому світу сонник Міллера, дає чіткі визначення,, до чого сниться дерево з плодами. Одне з них свідчить: приснилося деревце з соковитими фруктами між смарагдових листя — знак виконання мрії і реалізації задуманого. А якщо ви бачите, що плодоносить деревце впало або засохло, то це бачення пророкує розтрату сил і енергії даремно.

  Фруктовий бум, як символ змін

  Розтлумачити,, до чого сниться вишня, береться Слов’янський сонник. На його думку ягідки вишні означають матеріальний достаток. А коли на вишні є і ягідки, і квіти — приготуйтеся до змін в кращу сторону.

  Персикове дерево з плодами приснилося? Персик — це позитивний знак. Для одиноких людей вони пророкують набуття своєї половинки, а ось, якщо персики бачить людина, пов’язана сімейними узами, то це означає сите і забезпечене життя.

  За версією сонника Цвєткова, бачити уві сні абрикосове дерево з плодами — це ознака того, що дуже скоро ви зміните місце проживання. Абрикосовий сад приснився? Рішення про переїзд ви прийміть під тиском близьких людей. Абрикосова деревце засохло уві сні — почекайте з переїздом.

  Ще трохи про фруктах, або І успіх, і лицемірство увійдуть в звичний світ

  Не менш приємні події передрікає сливове деревце. Мрія, в якій ви бачите великі сливи на гілках в сливове саду, попереджає: ви досягнете успіху тільки в тому випадку, якщо будете працювати не покладаючи рук.

  Циганський сонник з легкістю відповість вам,, до чого сниться грушеве дерево з плодами. Тлумачення сну звучить так: остерігайтеся втратити пильність, якщо уві сні вам привиділося грушеві насадження, в вашому оточенні «завівся» зрадник.

  Цитрусовий рай, або Чи то любов, то заздрість…

  Не дуже приємне ознаку несе в собі мрія про лимонному дереві з плодами жовтого кольору. Ви посваритеся зі своїм коханим, якщо не припините ревнувати. А ось, зелений лайм на лимонному дереві символізує довіру, яке зміцнить ваші почуття з коханою людиною. Ще одне трактування про лимонному кущику говорить: якщо рослина росте в горщику, то це означає, що вас хтось принизить.

  До чого сниться апельсинове дерево з плодами? Улюблений надішле звісточку. Апельсинове дерево скинуло свої плоди? До щасливого сімейного життя. Приснився його цитрусовий родич — мандариновий кущ? Радійте, ви легко вирішите всі свої проблеми. Вагітній жінці мандаринове деревце обіцяє народження міцного і здорового карапуза.

  Садові роботи — Забираємо зайве, вносимо відсутню

  Бачити себе в сні, що працюють в саду — до позбавлення від непотрібного «багажу»: відносин, знайомств, роботи і т. п. Зірвати уві сні абрикос — ви поміняєте сексуального партнера і пізнав Я досі невідомі відчуття, підказує сонник Фрейда.

  Збирати уві сні червоні фрукти, зриваючи з гілок — ви своїм темпераментом привернете до себе удачу. Збирати плоди, що лежать на землі — прийшла пора «розставити» все на свої місця.

  Сонник дерево з плодами, до чого сниться дерево з плодами уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: