Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дерев’яні сходи, до чого сниться дерев’яні сходи уві сні

Що уві сні означає дерев’яні сходи? Це символ чогось старовинного, віджилого, але здатного до змін. Іноді тлумачення відноситься безпосередньо до характеру сновидіння. До чого ще сниться цей образ? Сонник повідає про різні варіанти.

Інтерпретація Міллера

Якщо наснилася дерев’яна конструкція, то сонник Міллера впевнений, що у вас є сили і енергія для того, щоб рухатися вперед. Якщо знайдете правильну мету і докладіть зусиль по-максимуму, то досягнете багато.

«Увімкніть» мізки!

До чого сниться дерев’яні сходи, по якій сталося підніматися? В реальності отримаєте чудову можливість для розвитку інтелекту і розумових здібностей.

Підніматися в сні по сходах буквально означає, що ви просунетеся по службі завдяки незвичайному розуму і кмітливості.

Втрати або набуття?

Наснилося, що спускалися по сходовому прольоту? Сонник думає, що ви ризикуєте втратити повагу оточуючих, власну впевненість і навіть стабільність.

Однак езотеричне тлумачення сну стверджує, що спускатися вниз не так вже й погано. Це означає, що ви занурилися в глибини своєї підсвідомості.

Найгірше, якщо уві сні довелося бачити, що ви впали. Це вірна ознака допущеної помилки, яка спричинить небажані наслідки.

Чи не зазнавайтеся!

До чого сниться дерев’яні сходи, з якої ви дивилися вгору? Це відображення духовних пошуків і одночасно невизначеності подальших планів.

Якщо ви піднялися по драбинці вгору і уві сні відчули запаморочення, то будете засліплені повагою і захопленням оточуючих. Але сонник вважає, що в цьому ейфоричному пориві ви допустите серйозний промах.

Сталося бачити в мріях, як ви бігаєте по сходах вгору-вниз? Значить, наяву здолають сумніви в переддень важливої ​​події або чергового повороту долі.

Готуйтеся до змін!

Наснилася дерев’яні сходи, встановлена ​​в будинку? Сонник впевнений, що вас чекають грандіозні зміни, найімовірніше пов’язані зі зміною роботи або місця проживання.

Уві сні хитромудра драбинка з деревини в будинку знаменує непередбачувані обставини і виконання вельми складної роботи.

Особливості конструкції

Щоб зрозуміти,, до чого сниться дерев’яні сходи, сонник радить згадати все її конструктивні особливості.

 • Гвинтові символізує нестандартне рішення.
 • Рівна — вдале підприємство, вірну мету.
 • Переносна пропонує використовувати прості, але перевірені прийоми.
 • Драбина знаменує вибір.
 • Прикрашена різьбленням — натхнення.
 • Нова — успіх при дотриманні обережності.
 • Стара, гнила попереджає, що труднощі затягнуться надовго.
 • До чого сниться зламана дерев’яні сходи? Сонник стверджує, що в наміченому справі з’являться нестандартні труднощі. Щоб уникнути невдачі, потрібно ще раз продумати всі ходи.

  Не чекайте подяки!

  Наснилася драбинка, притулена до стіни? Сновидіння попереджає про можливість пограбування. Крім того, ви можете стати жертвою умілих аферистів і махінаторів.

  Бачити, що вона падає прямо на вас — погано. За допомогу або ділову пораду вам відплатять заздрістю і злістю. Щоб уберегти власні нерви, краще не чекати подяки, а робити добрі справи просто так.

  Якщо ж уві сні ви ремонтували або робили конструкцію з деревини своїми руками, то наяву уникнете неправдивого обвинувачення і заслужите повагу.

  Сонник дерев'яні сходи, до чого сниться дерев'яні сходи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: