Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дерево, до чого сниться дерево уві сні

У багатьох сонниках дерево символізує розвиток, зростання. Але, це далеко не єдине пояснення,, до чого сниться такий сюжет. Дуже важливо, яку породу Ви бачили уві сні, наскільки пишною була листя, і що саме відбувалося зі стовбуром. Прочитайте всі перераховані нижче пояснення подібного сну. Напевно, відшукайте те, що бачили в нічних мареннях.

Породи дерева і плоди

Якщо Вам приснилося абрикосове деревце, то незабаром доведеться змінити місце проживання. Переїзд, швидше за все, буде вимушеним заходом. Великі стиглі абрикоси до нових сексуальних пригод. Східний сонник обіцяє новий досвід і отримання раніше незвіданого задоволення.

Побачити уві сні лимонне дерево — до сильних душевних страждань, які викличе необгрунтована ревнощі. Припиніть даремно мучити свого партнера. Довіра тільки зміцнить Ваші непрості відносини, а ось постійні сварки, навпаки, зруйнують. Ще один варіант,, до чого сниться лимон — потрапляння в принизливу ситуацію.

Наснилося, що на гілках висять груші? Сучасний сонник попереджає про лицемірство і фальші в оточенні. Недруги намагаються приглушити Вашу пильність солодкими промовами, щоб шляхом обману та хитрощі отримати бажане.

Розгледіти в сновидінні черешню, значить, зіткнутися наяву з збулися і гіркими розчаруваннями. Чим більший і спелее були прівідевшіеся в нічних мареннях ягоди, тим глибше буде Ваша печаль.

В Універсальному сонник є роз’яснення,, до чого сниться яблуня. Збирати яблука — до здійснення задуманого. Ви, нарешті, отримаєте те, про що так довго мріяли. Можете святкувати довгоочікувану перемогу! Ще яблука можуть снитися до забав і веселощів.

Наснилося вишня обіцяє багатство і всіляку матеріальну прибуток. Є й інше пояснення,, до чого сниться вишневе дерево. Сонник Міллера вважає, що квітуча вишня — знак щасливих змін у житті.

Виявити уві сні горіх — до крихкого щастя в реальному житті. Так, зараз Ви відчуваєте сильні радісні почуття, але будь-який неприємна подія здатне зруйнувати цю млість.

Сливове дерево передрікає вдалий розвиток подій. Ще сливи можуть бути в нічних мареннях неспокійною і працьовитою господині. Побачене уві сні високе і густе сливове дерево з плодами — знак того, що Вам вдасться досягти тих життєвих висот, про які мрієте.

Цвітіння

До чого сниться квітуче дерево розповідає Міллер. Якщо приснилося високе дерево, всипане квітами, то життя буде неймовірно щасливою. Взаємини з коханою людиною будуть складатися гармонійно, колеги будуть поважати, а начальство — заохочувати грошовими преміями.

Якщо уві сні гілки обсипані білим кольорами, проявіть максимальну обережність при спілкуванні зі своїм старим другом. Сонник Гришиной попереджає про зраду, яке прийде саме з боку вірного товариша.

Приснився великий сад і дерева в цвіту? Пояснення,, до чого сниться такий сюжет, мається на Весняному тлумачі. Вважається, що побачені уві сні квітки на гілках пророкують щастя в особистому житті. Самотні зустрінуть свою другу половину, а заміжні (одружені) будуть насолоджуватися спілкуванням з чоловіком (дружиною).

Падіння, рубка і посадка

Побачити уві сні падаюче дерево — нехороший знак. Якщо стовбур впав, то незабаром у Вашому житті трапиться нещастя. Езотеричний сонник радить не турбуватися завчасно. З виниклою проблемою вдасться оперативно впоратися.

Приснилося зрубане дерева — символ краху надій. Самому уві сні рубати стовбур, значить, особисто бути винним у власних бідах. Універсальний сонник рекомендує обговорювати всі важливі рішення і вчинки з досвідченою людиною. Це міра дозволить мінімізувати ризик здійснення помилки.

У своєму сновидінні спиляти дерево — до матеріальних труднощів. Підготуйтеся до насувається нужді заздалегідь. Зберете хоча б невелику суму грошових коштів.

Пиляти стовбури сухих дерев означає наяву позбавлятися від непотрібного вантажу речей і спогадів. Позбувшись від минулого, Ви відразу відчуєте неймовірне полегшення.

Посадити грошове деревце уві сні, значить наяву відшукати нові джерела доходу. Якщо Ви в своїх нічних мріях садили не одне, а відразу кілька рослин, то і майбутні заробітки будуть значними.

Різноманітні тлумачення

Наснилися густі зелені дерева? Майбутні місяці удача буде до Вас неймовірно прихильна. Лізти до самих крон величних гігантів — до великого везінню. Можливий і виграш в лотерею, і перемога в судовому розгляді, і набуття сильного покровителя.

Ще один варіант пояснення,, до чого сниться лазити по деревах, можна відшукати у Ванги. Сонник Ванги говорить, що такий сюжет віщує підвищення по службовій драбині, причому, за рахунок власного працьовитості.

Бачити уві сні коріння великих дерев — до біди. Щоб її уникнути, Сучасний сонник радить більше уваги приділити матеріальний бік свого життя.

Якщо приснилося, що горить дерево, готуйтеся зазнати збитків. Чим сильніше палахкотіло побачене уві сні полум’я, тим більше будуть майбутні втрати.

Сидіти на зламаному стовбурі означає змиритися з пережитими невдачами. Думки про поразку більше не будуть мучити душу.

Сонник дерево, до чого сниться дерево уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: