Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник день народження, до чого сниться день народження уві сні

Побачили уві сні своє або чуже день народження? Практично всі пояснення,, до чого сниться подібне, носять позитивний характер. Нижче перераховані тлумачення сюжету найпопулярнішими сонниками.

Отримати запрошення

Якщо приснилося, що ви отримали запрошення на день народження, то це відображає ваше бачення майбутнього в райдужних тонах. Сновидіння підкреслює впевненість в тому, що завтра неодмінно буде краще, ніж сьогодні. Передчуття доставляє вам не менше задоволення, ніж саме свято. І все ж Універсальний сонник радить не залишати поза увагою поточні події.

Приймати вітання

Якщо вам сниться, як вас вітають з днем ​​народження, значить, ви вкладаєте особливий сенс цей незвичайний день. Нічне бачення підкреслює, як важливо для вас увагу друзів і рідних, подарунки і привітання. Сонник Езопа зазначає, що ви також небайдужі до гороскопів і любите знаходити знаки долі в повсякденних дрібницях. Сучасний сонник повідомляє, що привітання обіцяють довгі роки доброго здоров’я. Нічні мрії набувають сакральний сенс, якщо вам вдасться згадати, хто саме вітав, і які слова звучали при цьому.

Святкувати свято

Якщо приснилося, що пощастило відзначати день народження в колі родичів, яких ви давно не бачили, це означає швидку зустріч з кимось із них. Сонник Езопа на повному серйозі радить готуватися заздалегідь до приїзду рідні. Вас відвідає відразу кілька дальніх родичів. Щоб точніше зрозуміти цей сон дайте відповідь на питання: ви любите святкувати день народження? Якщо, як в дитинстві, чекаєте з нетерпінням, то ви молоді душею. Якщо це святкова подія викликає тривогу і співчуття, сновидіння натякає, що ви не зовсім задоволені своїм життям і радить навести в ній порядок.

Різні тлумачення

До чого сниться чужий день народження? Хассе тлумачить цей сюжет як добрий знак. Вас чекає радісна подія. До долі знайомих цей сон не має відношення. Особу винуватця торжества, як правило, настільки розмита, що на ранок не завжди вдається пригадати, на чий же день народження ви були запрошені. Сонник Міллера вважає це сновидіння не дуже-то обнадійливим символом. Молодим сон віщує фінансові невдачі і розчарування в близьких людях. Для літніх він означає погіршення настрою і як результат, самопочуття.

Якщо приснилося день народження подруги, Хассе вважає це добрим знаком. Якщо між вами і подругою виникли непорозуміння, вони неодмінно вирішаться. Якщо давно не бачилися — практично гарантовано чекає зустріч. Відбудеться вона найближчим часом не уві сні, а наяву. Щоб дізнатися,, до чого сниться день народження у друга, згадайте, як ви його відзначили. Наснилося, що свято плавно перетекло в сварку або бійку? Це говорить про те, що ви ризикуєте зробити серйозну помилку. Запізнення на торжество уві сні символізує ваші переживання про те, що життя проходить повз. Бездоганна вечірка означає ваше прагнення піти від реальності. Пояснення,, до чого сниться день народження мами, вельми позитивно. Сонник обіцяє їй довгі роки. Сон хоче сказати, що мама часто думає про вас, підсвідомо бажаючи, щоб в житті було якомога більше свят, приводів для радості. А ще, що мама чекає тепла і уваги не тільки в святкові, але і в будні дні.

Сонник день народження, до чого сниться день народження уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: