Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник день, до чого сниться день уві сні

Часом наші сни рясніють не якимись конкретними символами, а абстрактними. Таким, наприклад, є сновидіння, в якому ми бачимо день. До чого він сниться, чого слід побоюватися, а чому радіти? Відомі сонники можуть дати вичерпне пояснення всього побаченого, головне — не забудьте, що саме ви бачили уві сні.

Короткі тлумачення

Бачити сон, але забути його, прокинувшись, — не рідкісне явище. Однак сонники допоможуть дізнатися про своє майбутнє навіть тоді, коли з усього того, що вам снилося, ви можете пригадати лише пару фрагментів. Отже: «день»!

 • Ясний — до удачі.
 • Похмурий — до печалі.
 • Одруження — до сюрпризів.
 • Поминальний — до невдачі.
 • Суду — до розплати за погані діяння.
 • Сонник Міллера

  Приснився світлий сонячний день або ясна місячна ніч — до успіху. А ось похмурий день або ніч — це ознака втрат і неуспіху. Особливо не поталанить якщо похмурий денечек трапився раптом, коли все небо вмить заволокло хмарами.

  Свято — знак радості

  Весілля — це чи не свято? А якщо весілля вам сниться, то це теж непогано, так як обіцяє бачення приємну несподіванку. Весілля була чужою? Одиноким слід чекати зустрічі зі своєю половинкою, а ось сімейним — веселих розваг. Так само радує трактування сновидіння про передвесільному періоді — сновидіння очікує початок чогось хорошого.

  У вас уві сні «трапився» День здійснення мрій? Відмінно! Наяву вони теж обов’язково виконуватися, і принесуть удачу і везіння, підказує Місячний сонник.

  Приснився кращий момент, який мав місце в реальному житті — знак того, що ви готові ділитися своїм щастя з іншими. А побачити свято Святого Валентина — це до подарунку від улюбленого, трактує Жіночий сонник.

  Період смутку, як символ переосмислення

  Приснився дуже невдалий день? Вам слід по-новому поглянути на звичні речі. Добре, якщо невдалий день був літнім і жарким — незабаром зрозумієте свої недоліки і з легкістю їх виправите. Ну, а якщо раптом невдалий період настав не у вас, а у кого-то з друзів — відкриєте «нові грані» в кращого друга.

  Нерадісним вважається сновидіння, в якому ви бачите поминальний день на кладовищі. Хтось відверне вас від важливої ​​справи і цим засмутить плани.

  Тлумачення сну, в якому приснився ваш останній день життя вельми засмутить, так як обіцяє таке бачення втрату того, що дорого, вважає Східний сонник. Дещо інше тлумачення він має, якщо останній день життя був для всієї планети. Вас образять і тим самим змінять ваше ставлення до себе.

  Судний час — до розплати за помилки

  Хочете зрозуміти, чому сниться судний день? А тому, що в минулому ви зробили чимало помилок, тепер доведеться за них відповісти. Уві сні постали перед Богом в судний годину? Покайтеся і попросіть вибачення у тих, кого образили, підказує сонник пастора Лоффа.

  На суді вас засудили до смерті? Трактування така: ви самі не розумієте, що робите. Зупиніться і попросіть допомоги у друзів. А якщо до смерті засудили одного — наяву допоможете йому впоратися з неприємностями.

  Якщо уві сні бачите День Бабака, значить, наяву ви одержимі якоюсь ідеєю, реалізувати яку ніяк не можете. Щоб в День Бабака не перетворилася ваша реальність, переглянете свої плани і цілі.

  Сонник день, до чого сниться день уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: