Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цигани, до чого сняться цигани та як уникнути небезпеки?

Якщо ви побачили уві сні циган, це зовсім не означає, що вони сняться до обману чи чогось поганого. Пояснень, до чого сняться цигани, багато і деякі з них хороші, а деякі погані. Якщо ви хоч трохи запам’ятали деталі сну, то можна його доволі точно трактувати і уникнути небезпеки, якщо вона таки насувається.

Короткий зміст:

Основні значення

Сонник цигани

Український сонник. Вам наснилося, що вашу оселю відвідало циганське сімейство? Наяву вам надійде якась пропозиція, яка проллє світло на справжній стан речей. Це торкнеться будь-якої сфери життя, просто спостерігайте і робіть висновки.

Якщо уві сні незаміжній жінці ворожить циганка, це означає, що ваші надії наяву не здійсняться. А от якщо заміжній жінці ворожить циганка уві сні, то це до ревнощів, які очікують вас у найближчі дні, причому, вони можуть бути як абсолютно безпідставні так і виправдані.

Ви просто розмовляли уві сні з циганкою? Це до втрати цінної речі. Будьте обережні і вам вдасться уникнути втрати.

Якщо приснилося, що ви купуєте щось у циган, то остерігайтеся втрати грошей і постарайтеся концентрувати свою увагу не тільки на фінансовому становищі.

Ви бачили циган уві сні і більше нічого не пам’ятаєте? Ваша підсвідомість через сон підказує, що вам потрібно бути більш рішучою людиною. Чим швидше ви почнете рішуче діяти, тим швидше у житті наступить біла полоса. І навпаки, якщо бути інертною людиною, то найближчим часом вам не уникнути ускладнень у житті.

Згадуємо деталі

Англійський сонник. Якщо уві сні ви спілкувались із молодою циганкою, це обіцяє любовну пригоду, від якої знесе голову. Якщо ж вона ворожила вам уві сні, то наяву спроби змінити що-небудь у житті найближчим часом будуть марними.

Уві сні ви бачили кілька циган, які йшли по своїм справам, ніяк з вами не взаємодіяли? Це до грошового успіху. А от якщо цигани танцювали і співали, то це підказка, що в реальному житті ви ускладнюєте життя оточуючих людей. Потрібно зменшити оберти і не насідати на друзів, родину, колег по роботі: вони мають свою думку і не потрібно їх через це допікати.

Якщо вам приснився циганський табір, то наяву загрожують фінансові втрати через неправильну оцінку ситуації. Постарайтеся найближчі три тижні не приймати важливих фінансових рішень, оскільки існує величезна ймовірність втратити кошти.

Якщо уві сні побачили маленьке циганча, це ознака пропажі, яка незабаром виявиться. Тобто у вас щось зникне (якась матеріальна річ) і ви дізнаєтесь про це зовсім несподівано. Уникнути цього важко, адже неможливо слідкувати абсолютно за всім.

Циганський сонник. Якщо уві сні циганка активно до вас приставала, то несподівано для себе ви втратите багато грошей. Потрібно бути насторожі, адже такий сон пророкує дуже серйозні фінансові збитки.

Якщо вам наснилась циганка, яка танцює, в реальності вас чекає сильна любов з трагічним результатом. Найближчий місяць не потрібно заводити нових інтимних знайомств, а існуючі відносини постарайтеся втримати, уникайте сварок і суперечок.

Вам наснилося, що ви займаєтеся любов’ю з циганом? В реальності вас чекає самотність після зради коханої людини. Для молоденької дівчини такий сон означає заборонену любов, яка закінчиться невдало і болісно.

Якщо сниться, що ви що-небудь купуєте у циган, значить, зустрінете підступну людину, через яку матимете масу неприємностей.

Коментарі відвідувачів

Яна

Сьогодні мені наснилося, що я купую в цигана золоту обручку, а потім ми з ним почали цілуватися і займатися сексом. Я проснулась від того, що була дуже збуджена. От тепер думаю, до чого цей сон? Судячи з всього, мене чекає знайомство з якимось хлопцем, який використає мене, а потім кине. Думаю, циганському соннику у даному випадку можна довіряти. Буду обережна, найближчий місяць взагалі не буду заводити нових знайомств, а інтимних відносин взагалі почну уникати.

Лілія

Уві сні бачила циганча, яке крутилося біля мене, а потім я збагнула, що ця дитина вкрала в мене сумочку. І за сонником стає ясно, що в мене щось вкрадуть. На всякий випадок виклала із сумочки всі документи, гаманець, тепер ношу їх у внутрішньому кармані куртки. Сподіваюся, що втрата не буде занадто дорогою.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: