Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цукерка — до чого сниться?

Езотеричний Сонник

Коробка цукерок уві сні є уособленням задоволень, які ви вибираєте в житті, і того, що ви ніколи не знаєте, яку ціну доведеться за них заплатити. Розгортати і є шоколадні цукерки уві сні — для вільної жінки — до заміжжя, для заміжньої — до обману. Якщо молода дівчина уві сні купувала шоколадні цукерки в подарунок своїй коханій людині — вона не зможе продовжити цей зв’язок, незважаючи на всі свої старання. Дуже скоро він оголосить їй про своє рішення розлучитися.

Безліч цукерок, розкиданих навколо, сняться до спокус, які здаються безпечними, але насправді можуть погубити сплячого. Збирати і їсти цукерки, розкидані на вулиці — такий сон віщує приниження, образа. Особливо це стосується тих, хто намагається повернути прихильність якоїсь людини. Купувати цукерки в магазині уві сні — до приїзду гостей.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилося, що ви їли смачну цукерку, то, незалежно від того, скільки вам років, вас чекають любов і світські розваги. Кисла цукерка сниться до захворювання або тому, що колишнє безмежна довіра поступиться місцем досади і роздратування. Вам подарували коробку цукерок — для молодої людини такий сон означає чиїсь наполегливі, але фальшиві домагання.

Хоча в більшості випадків таке сновидіння обіцяє побачив його процвітання. Самі послали в дар коробку цукерок — незабаром зробите шлюбне або ділову пропозицію, яке призведе до розчарування через надій, що не збудуться. Займалися виготовленням цукерок — значить, працьовитість і старанність стануть причиною зміни вашого добробуту на краще.

Еротичний Сонник

Сон, в якому ви їсте хрустку цукерку, говорить про те, що ви будете щасливі в любові і жити світським життям, багатої задоволеннями. Однак кисла цукерка віщує розчарування в коханій людині. Якщо дівчині сниться, що вона отримує в подарунок коробку цукерок, наяву це означає, що їй доведеться боротися з наполегливими домаганнями молодої людини. Коли юнакові сниться, що він дарує коробку цукерок, це говорить про те, що він зробить пропозицію дівчині, яка відкине його.

Сонник Ванги

Якщо вам приснилися цукерки, то це означає, що вас оточують люди, яким можна довіряти в усіх сферах. Є уві сні несмачну цукерку, віщує вам можливі проблеми зі шлунком. Насолоджуватися шоколадними цукерками, пророкує вам невдоволення свої становищем і прагненням налагодити все на краще. Так само такий сон вказує, що ви цілеспрямована людина, яка не буде обмежуватися малим, а завжди буде прагнути до саморозвитку.

Сонник Фрейда

Цукерки, як і більшість солодощів — символізує вашу легковажність в питаннях сексуальних відносин і прагнення отримувати максимум задоволень, не піклуючись про наслідки. Якщо ви купуєте коробку цукерок — ви легковажно ставитеся до своїх численних контактів і, не замислюючись, вступаєте в чергову зв’язок.

Сучасний Сонник

Отримати в подарунок коробку цукерок — до процвітання і успіху. Іноді такий сон може передвіщати чиїсь наполегливі, але лицемірні домагання. Посилати комусь коробку цукерок — в недалекому майбутньому зробити пропозицію (ділове або шлюбне), яке буде відкинуто.

Сонник Цветкова

Побачити цукерки уві сні, означає, що в реальному житті вам не вистачає позитивних емоцій і яскравих подій. Купувати цукерки, віщує отримання фінансової допомоги або прибутку.

Ісламський Сонник

Сон про цукерки, вказує, що ви людина з чистою душею і благими намірами. Так само такий сон віщує настання сприятливого періоду в житті.

Французький Сонник

Побачити цукерки — такий сон означає, що людина, яка обсипав вас компліментами і улесливими промовами, насправді виявиться лицеміром.

Сонник Мандрівника

Цукерки — дрібні приємні моменти задоволення.

Сонник Хассе

До вас приїдуть гості.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: