Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цвяхи — до чого сняться?

Сонник Фрейда

Як і будь-який довгий і гострий предмет, цвяхи символізують чоловіка. Велика кількість цвяхів говорить про інтенсивну статевого життя. Іржаві цвяхи говорять про занепад сил і можливої ​​імпотенції. Криві і ламані цвяхи говорять про різні порушення, хворобах або розладах в діяльності статевих органів.

Пропажа цвяхів говорить про те, що ви переоцінюєте свою сексуальну привабливість. Якщо у вас позичають цвяхи, то хтось хоче відвести вашого сексуального партнера. Якщо ви купуєте цвяхи, то ви звикли жити інтенсивної статевим життям і завжди плануєте свої пригоди. Якщо ви хочете позичити цвяхів у знайомих, то у вас можливий роман з людиною, про яку ви свідомо ще й не замислювалися. Якщо ви кладете цвяхи в кишеню, то ви прагнете до групового сексу.

Забивати цвяхи — у вашій статевого життя немає ніяких розладів і відхилень. Забивати цвяхи і вдарити по пальцю — будьте обережні, так як можливі несподівані розлади статевої функції або венеричне захворювання. Якщо жінка провалу про цвях одяг або подряпати, то це символізує втрату невинності, або незапланований статевий контакт, можливо, пов’язаний з насильством або примусом. Якщо чоловік порвав одяг про цвях або подряпався, то це віщує йому гомосексуальні наміри від сторонніх осіб з можливими розбірками. Гвоздь у взутті говорить про деяке дискомфорті у відносинах з вашим сексуальним партнером.

Еротичний Сонник

Забивати цвяхи уві сні — до майбутніх конфліктів. Ваше особисте життя насупиться скандалами і сварками. З іншого боку, якщо Ви не будете ініціатором прийдешніх неприємностей, швидше за все, Вам вдасться їх уникнути. Якщо Ви самотні, даний сон означає набуття дружніх відносин, а може бути, і більш тісних зв’язків.

Сонник Міллера

Якщо уві сні Ви бачите цвяхи — це означає, що Вас чекають сварки і прикрощі. Якщо жінці сниться, що вона забиває цвяхи — це знак того, що вона переможе свою суперницю. Якщо, забиваючи цвях, вона вдарить себе по пальцю, її чекають серйозні неприємності.

Сонник Цветкова

Забивати — знайдете вірне рішення; бачити — випаде якась рідкісна можливість; знайти — сон на щастя; витягувати — до невдачі. Розмір цвяха служить вказівкою на масштаб того, що передбачається, наприклад, везіння або невдачі.

Сімейний Сонник

Бачити цвяхи уві сні — до образ і невдач. Забивати їх уві сні — знак зміцнення вашого становища. Забивати цвяхи в паркан означає, що ви будете піклуватися про те, щоб ніщо не порушувало вашого щастя. Дивіться тлумачення: Молоток.

Сучасний Сонник

Бачити цвяхи уві сні — до сварок і засмучення. Якщо жінці сниться, що вона забиває цвяхи, — це знак того, що вона переможе свою суперницю. Якщо, забиваючи цвях, вона вдарить себе по пальцю, її чекають серйозні неприємності.

Сонник Менегетті

Позначення штучно створених складнощів, проблем, які виходять від монітора відхилення. В інших випадках сон може вказувати на місце, де розвивається патологія.

Езотеричний Сонник

Побачили розсип цвяхів — будете задоволені своїм здоров’ям. Забивати — приймете правильне рішення. Витягати гнутий — ваша боягузтво все зіпсує.

Французький Сонник

Цвяхи — це провісники нанесення шкоди вашій репутації. Прийнявши сон до уваги, ви зможете контролювати ситуацію.

Сонник Хассе

Гвоздь сниться до образи, смутку і невдачі. Забивати цвяхи — сон до удачі і успіху в справах.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: