Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник читати лист, до чого сниться читати лист уві сні

Сонники стверджують, що перед тим, як приступити до з’ясування,, до чого сниться будь-якої сюжет, необхідно детально його «розглянути». Ось, наприклад, якщо уві сні вам трапилося читати лист, то, перш за все, необхідно згадати, ким воно було написано, кому адресовано, і які ведуть у себе несло.

Пророцтва Г. Міллера

Як запевняє сонник Міллера, читати лист уві сні — це не дуже добрий знак. Однак можуть бути і винятки, заспокоює тлумач. Так, наприклад, не дуже добре, якщо приснився сюжет, в якому ви отримали замовлене листа. Такі мрії означають втрату зв’язків з-за фінансових труднощів.

А ось, тлумачачи,, до чого сниться читання листика від преставився в реальності родича, Міллер стверджує, що це означає швидке розплутування «клубка» проблем.

Колір чорнила

Якщо вам приснилося, що ви читаєте лист, то пригадайте, якими чорнилом воно було написано. Сонники стверджують, що це важливий момент в тлумаченні сну про лист. Отже:

 • Сині — обіцяють сталість в любові і дружбі;
 • Зелені — пророкують відчай через неприємних пригод;
 • Червоні — пророкують розлуку через ревнощів і підозр у зраді;
 • Чорні — обіцяють стабільність у всьому;
 • Білі чорнило на темному тлі пророкують сумні події.
 • Любовне послання, як символ мінливості почуттів

  На думку сонника Цвєткова, приснилося бачення, в якому ви читаєте лист від коханого чоловіка, всупереч очікуванням, передбачає появу холоду в стосунках. А якщо бачите уві сні, що листа від коханої містить в собі образи, то це говорить про те, що коханий прагнути зблизиться з вами, а ви не підтримуєте цих прагнень.

  Цікавить,, до чого сниться читання любовного послання від колишнього коханого чоловіка, з яким ви розлучилися багато років тому? Ось, що з цього приводу «думає» сонник пастора Лоффа: ви ніяк не відпустите колишні стосунки, ймовірно, ваші почуття ще не згасли.

  Звісточка від небіжчика, або Таємне і явне

  Не треба злякано смикати сонники, побачивши уві сні сюжет, в якому ви читаєте лист від небіжчика. На думку більшості тлумачів, дані образи обіцяють розкриття якихось таємниць або отримання прихованої від інших інформації.

  Ось, наприклад,, до чого сниться читання записки від померлої людини: те, що ви намагалися розгадати довгий час, виявиться для вас явним відразу. Якщо депеша від померлого містила в собі поради або вказівки, постарайтеся їх не забути, прокинувшись — вони можуть бути підказками.

  Добре, якщо ви бачите уві сні, що в конверт з повідомленням від померлої людини вкладений якийсь сувенір. Це означає знахідку загубленої речі.

  Чуже послання — знак неправильних вчинків

  Ви зробите якусь помилку, пророкує Місячний сонник сновидцем, яким уві сні довелося читати чужі записки. Якщо приснилося, що ви читаєте лист подруги, яке вона адресувала своєму коханому, то в реальності у вас є шанс посваритися з нею через дурниць, скоєних вами.

  А ось, якщо бажаєте уточнити, що пророкує прочитання чужий електронної кореспонденції, яка надійшла, наприклад, на адресу вашої подруги, то Сучасний сонник вам підкаже. Бачити таку мрію — символ прихованої заздрості сновідіци.

  Сонник читати лист, до чого сниться читати лист уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: