Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чайник, до чого сниться чайник уві сні

Чайник, який сновидцу довелося споглядати уві сні, символізує тепло сімейного вогнища, затишок і доброзичливість. Однак, розбираючись,, до чого сниться цей нагрівальний прилад, необхідно згадати, закипав він або був сповнений крижаної води, хто саме і які маніпуляції з ним робив. Всі ці здаються дрібниці мають величезне значення в тлумаченні сновидіння. Не вірите? Тоді візьміть сонник і перевірте!

Що пророкує сонник Міллера

Густав Міллер вважав, що якщо людина уві сні бачить чайник, то йому слід бути готовим до неприємностей, які «впадуть йому на плечі». У більшості тлумачень, чайні приналежності — це початок чогось складного: роботи, відносин. А того, хто уві сні розбив цього кухонного помічника, чекає невдача.

Дещо інші тлумачення він дає для жіночої статі. Жінка виливає з чайника воду, що іскриться і переливається, — до прихильнику. А ось для юної спокусниці розливати чай з темного заварника означає розчарування в залицяльника, світлий ж заварювальний чайничок обіцяє багатого чоловіка.

«На смак і колір…» або Різноманітність емоцій і відносин

Якщо вам наснився електричний «кіпятітель» — бережіть нерви. Подібний сон — символ напруження стосунків у сім’ї.

Сниться металевий чайник з водою, яка кипить — є всі шанси, що прохолодні взаємини, які оселилися у вас в будинку, налагодяться.

Бачити уві сні красивий керамічний або фарфоровий чайник для заварювання на своїй кухні — вам необхідно стримати свою гординю, підказує Місячний сонник.

Дуже неточні тлумачення дають сонники про пластиковому електричному чайнику, побачене уві сні — одні вважають подібне передвісником брехливих емоцій, інші — простотою в спілкуванні з друзями.

Радіти обновці — знак дружби і допомоги

Сниться, що ви купили новий чайник для себе — ваша успішність у ваших руках, а якщо придбали керамічний чайничок в подарунок — порадуєте одного своєю підтримкою в складній справі.

Купувати комусь чайник замість вами зламаного — ви наробили дурниць і тепер намагаєтеся «відкупитися» показними вчинками. Замість цього покайтеся і вибачитеся перед тим, кого образили.

Наснилася покупка новомодного електричного кип’ятильника — ви занадто старанно намагаєтеся показати комусь своє розташування. Замість лестощів і компліментів, запропонуйте людині свою допомогу, підказує Східний сонник.

Сниться, що вам подарували чайник — допомога, так необхідна вам, прийде, але з несподіваною для вас боку.

Варимо чай — і на радість, і до печалі…

Сниться, що вам довелося кип’ятити на вогнищі воду, щоб заварити чай — до теплій дружній атмосфері в колективі.

Киплячий чайничок з водою, підготовленою для заварювання чайного напою — символ вируючої дружби і радості від спілкування з приятелями.

Наснилося, що ви наливаєте воду в казанок, ставите на вогонь і, побачивши, що водиця кипить, кидаєте туди заварку — на жаль, вам не вистачає дружньої або сімейного тепла, говорить сонник міс Хассе.

Заварювати запашні трави в заварювальному чайнику — до сімейної ідилії, обіцяє сонник пастора Лоффа.

Неприємності з посудом — остерігайтеся неприємностей

Наснилося, що вам шкода викинути розбитий заварник, і ви намагаєтеся його склеїти — до проблем і вдома, і на роботі.

Бачити уві сні, що ви переливали киплячий чайний настій в чашки, обпеклися і упустили чайник — стежте за своїми словами і вчинками, попереджає Осінній сонник. Ви можете, захопившись, наговорити зайвого тому, від кого залежить ваша кар’єра.

Приснився сон, що ви забули на плиті чайник з водою, і він згорів — стережіться сімейних скандалів, вони можуть привести до розставання.

Чистити електрочайник від накипу — важкого і марної праці, який принесе лише тільки головний біль і втрачений час.

Сонник чайник, до чого сниться чайник уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: