Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник човен — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Плисти в човні уві сні — передвістя труднощів і перешкод у справах. Плавно ковзати в ній з будь-якого водоймища з тихою, прозорою, чистою водою уві сні — передвісник благополуччя і умиротворення. Іноді такий сон пророкує, що ви маєте можливість влаштуватися на вигідну роботу. Прогулянка в човні уві сні означає успіх в справах, якщо вода залишається спокійною. Хвилі на воді, які розгойдують човен, віщують, навпаки, невдачі в справах або хвилювання. Якщо вам присниться, що ви пливете на човні і попутний вітер роздуває ваш вітрило, то ваше бажання здійсниться. Але плисти на ній в повній темряві або в сутінках — передвісник тривоги або лиха.

Плисти в човні одному або бачити порожню — знак безладу особистому житті. Іноді такий сон пророкує розлуку з чоловіком. Причалити до берега уві сні — знак душевного спокою і отримання бажаного. Якщо вам присниться, що ви відпливає на човні від берега, то вас чекає багато хвилювань через труднощі в справах. У сімейному житті такий сон віщує розлад і засмучення. Використання багра замість весел уві сні — знак несподіваної допомоги. Якщо вам присниться, що вас вкололи багром, то не вірте красивим обіцянкам людини, на якого ви сподівалися. Сидіти в човні на веслах означає, що ви будете тяжкою працею заробляти свій шматок хліба.

Якщо човен перекинувся уві сні або виявилася дірявим, то чекайте невдач у справах або нещастя. Якщо в такому сні ви побачите, що впали в воду, але змогли дістатися до берега, то ви знайдете вихід з дуже скрутного становища і зможете домогтися свого. Спливає човен уві сні символізує невдачі в справах через вашу повільність і нерішучість. Човен, що рухається уві сні вам назустріч, — знак удачі, яка сама йде до вас в руки. Дивіться тлумачення: Річка, Хвилі, Небо, Хмари, Шторм.

Сонник Міллера

Якщо Вам сниться, що Ви перебуваєте в човні разом з іншими веслярами — значить, Вам доставить багато радості суспільство веселих і не нехтують земними задоволеннями людей. Якщо Ваша човен перекинеться — це загрожує Вам фінансовим крахом, так як Ви вплутається в спокусливе, але ризикована справа. Якщо уві сні Ви опинитеся переможцем в змаганнях по швидкісній веслування — це означає, що Ваша кохана втратить інтерес до Вашого супернику. Ставши переможцем, Ви з легкістю будете завойовувати жіночі серця, а Ваші справи складуться найсприятливішим чином.

Якщо ж уві сні Ви пливете на байдарці по спокійній воді — Вас довго не покине впевненість в собі, яка допомагає Вашому успіху. Плисти в човні зі своєю обраницею — обіцяє Вам ранню одруження і згідну життя. Якщо ж Ви пливете по бурхливих хвилях — Вас чекає «приборкання норовливої» і тільки після цього — щастя… Якщо весло опускається в нечисту воду — чекайте розчарування в справах. Дрібна і швидка річка обіцяє необачні і легковажні вчинки, легке захоплення, яке принесе тільки досаду.

Взагалі бачити навколо себе воду — знак значних подій в майбутньому. У цих снах важливо плисти по чистим і спокійним водам. Якщо Вам назустріч пливе судно або човен з яскравим вогнем на носі — все буде прекрасно, якщо вода спокійна. Бурхливі хвилі загрожують Вам наяву тривогами. Дуже сприятливий сон в якому Ви один або з друзями піднімаєтеся на корабель або сідаєте в човен, — Вас чекає низка удач. Впасти за борт — дурне знамення, якщо тільки ви не сприймете сон як попередження.

Сонник Лоффа

Човни в наших сновидіннях можуть бути уособленням різноманітних понять — багатства, романтизму, подорожей, небезпеки, ізоляції, розчарування і краху всіх надій. У човнах і каное в основному людям властиво плавати по спокійних водах озер і річок. Тому побачити уві сні човен далеко у відкритому морі — такий сон говорить про те, що мирні відносини з ким-небудь припиняться. Проаналізувавши навколишнє оточення, ви можете отримати більш грунтовне тлумачення.

Значення символіки судна залежить від його типу. Найбільш ймовірні інтерпретації — це ізоляція, небезпека, втеча від чогось і романтика. Вітрильні і веслові судна часто зустрічаються в однаковій обстановці. Вітрильники віщують багатство або розчарування; вони можуть символізувати благополуччя або романтизм, але пов’язані з певним ризиком: адже далеко не завжди нас балує попутний вітер. Пароплав символізує собою силу, контроль, багатство, змагання або подорож. Імовірність небезпечної ситуації зведена до мінімуму — перешкодити може хіба що поломка двигуна.

Тоне судно означає страх води, боязнь потонути або некомпетентність. Але найчастіше тоне судно — це алегоричний образ, що відноситься до якогось конкретного аспекту вашого життя. Щоб точніше визначитися з інтерпретацією, подивіться, хто пливе на судні або, навпаки, кого там явно не вистачає. Проаналізуйте також, виявляється чи з вашого сну, чому корабель тоне. Чи впізнаєте ви судно? Які почуття ви відчуваєте — радість і полегшення або страх і занепокоєння?

Китайський Сонник

Летиш в човні — віщує велике багатство і знатність. Човен на мілині, витягнута на берег — віщує скрутне становище. На човні переправляв через річку, або дивишся на Місяць або Сонце — отримаєш посаду. Вода в човні, в судні — віщує набуття багатства. Сидячи на човні, п’єш вино — віщує приїзд гостя здалеку. З кимось знаходишся в дной човні, на одному кораблі — до переїзду, зміни місця проживання. Їдеш на човні під вітрилом на вітрі — велике щастя і вигода. Сидиш на човні і бачиш кермо — віщує спокій і стійкість.

Сидячи в човні, проїжджаєш під мостом — віщує щастя. Хвора людина, що їде в човні — віщує смерть. Допомагаєш батькові керувати човном, судном — буде підвищення по службі. Бачиш себе лежачим, сплячим в човні — віщує нещастя. Тримаючи в руці ліхтар, факел, лампу, входиш в човен — віщує щастя. Сидячи в човні, їдеш по своєму будинку — віщує руйнування, втрату добробуту. Ламається, руйнується човен або візок — передвістя нещастя. Сидячи в човні, милуєшся квітами — буде випивка і закуска.

Еротичний Сонник

Змагання з веслування, в якому чоловік стане переможцем, обіцяє йому перемогу над суперником у коханні і успіх у жінок. Плисти в човні з коханою віщує ранній шлюб і довге щасливе спільне життя. Плисти по бурхливих хвилях обіцяє любов до впертої дівчини, домогтися розташування якої буде нелегко. Однак в остаточному підсумку вас чекає щастя. Дрібна річка, по якій ви пливете, означає, що вас чекає захоплення, яке не закінчиться нічим, крім розлуки. Сон, в якому ви піднімаєтеся на корабель або сідаєте в човен, означає, що ви будете щасливі в любові.

Езотеричний Сонник

Якщо довелося побачити уві сні пливе човен, це говорить про те, що вам зроблять якийсь дуже приваблива пропозиція. Самому плисти без труднощів — знак доброго починання, легко просувається справи. Проти течії, насилу — буде багато проблем; як пливе човен, так і тече ваше життя. Побачити потопаючу — будуть неприємності, втрати в бізнесі. Човен був розбитою, утлій — значить, ще на старті вашому почину судилося провалитися. Вами рухають вперед власна зарозумілість і амбітність.

Сонник Фрейда

Якщо вам приснилася човен, значить, ви віддаєте перевагу плисти за течією, тиждень ніяких зусиль. Ви вважаєте, що все станеться само собою, тому нема чого щось змінювати. Ви не намагаєтеся вникнути в сенс інтимних відносин з партнером, вас не хвилюють ці відносини, ви навіть не пробуєте внести в них щось нове, щоб якось урізноманітнити рутину. Чи варто дивуватися, що з вами ніхто не в змозі довго протриматися, — кому сподобаються нудьга й одноманітність?

Англійська Сонник

Плисти в човні по безтурботним чистим водам тихим погожим днем ​​- сон з таким сюжетом повідомляє, що ваше сімейне життя гарантовано буде дуже щасливою, справи будуть просуватися успішно. Води були мутними і неспокійними — значить, в житті приготовлено для вас багато випробувань, і тільки тяжкою працею ви зможете чогось досягти. Впасти у воду, пливучи в човні, — будьте особливо уважні, тому що ви в небезпеці.

Сонник Мандрівника

Більш вузьке значення корабля. Плисти з кимось — близькі відносини з цією людиною. Якщо плисти з незнайомим, то він символізує помічника, надію, ідеал, справа. Переправлятися через річку — кінець відносин, символіка смерті. Вода в човні — до грошей. Порожній човен — смерть або тяжка хвороба самого сновидіння (доп. Ідіома: «сімейний човен розбився об побут» розлучення в сім’ї).

Сонник Ванги

Плисти в човні — ви під захистом Бога і ваше покликання — допомагати ближнім. Лагодити човен — подолаєте найскладніші перешкоди. Човен дала текти — ви не отримаєте схвалення начальства, як би не намагалися досягти цього. Випасти з човна — великі втрати. Перевернутий човен — остерігайтеся здійснення негативного вчинку, який може позбавити вас друзів.

Сучасний Сонник

Якщо вам сниться, що ви перебуваєте в човні разом з іншими веслярами, — вам доведеться опинитися в суспільстві веселих, які не нехтують земними задоволеннями людей. Якщо човен перекинувся — вам загрожує фінансова катастрофа через участь в спокусливій, але ризикованому підприємстві.

Французький Сонник

Наснилася човен розбитою або опинилася на мілині — знак прийдешнього нещастя. Пливли на човні по прозорою, світлою воді — у вас буде нова любов. Пливли по морю або бурхливій річці — в скрутну для вас пору друзі не змінять і підтримають.

Сонник Хассе

Побачили човен — ви будете захоплені новою любовної інтрижки; плисти в човні — ви будете періодично порушувати клятву вірності; спостерігати за потопаючої — сон означає, що недавно зав’язалася інтрига добігає кінця.

Сонник Менегетті

Це позначення спільності або включення в жіночі стосунки.

Сонник Цветкова

Плисти в човні під вітрилом — збудеться все задумане.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: