Сонник чекати людину, до чого сниться чекати людину уві сні

Не дуже порадують сонники трактуваннями тих, кому уві сні довелося чекати людини. Хоча, розшифровуючи,, до чого сниться даний сюжет, тлумачі радять пригадати всі обставини, що змусили вас очікувати, а також уточнити, кого саме ви чекали — все це дасть чітку картину того, що вас чекає в найближчому майбутньому.

Визирати улюбленого: Від перешкод до сумнівів

Тлумачення сну, в якому ви чекаєте коханої людини, за версією сонника Фрейда, варто розглядати через призму внутрішнього стану сновидіння уві сні: якщо наснилося, що ви нервували, чекаючи коханого, то вам варто бути готовим до перешкод на шляху до реалізації планів; спокійно чекати людину, з яким ви бажаєте пов’язати свою долю — ознака впевненості, як в собі, так і в своєму партнері.

А ось, на думку Цвєткова, що пояснює,, до чого сниться безтурботне виглядиваніе коханого, бачити уві сні таке — це сигнал про внутрішньому сум’ятті щодо власних почуттів до цього чоловіка.

Чекати друга або родича — ознака готовності до ударам долі

Наснилося, що ви чекаєте людини, що припадає вам родичем? Сонник Нострадамуса роз’яснить,, до чого сниться такий сюжет.

Якщо ви домовилися про зустріч заздалегідь і вирішили приїхати в умовлене місце заздалегідь, то таке бачення означає внутрішню готовність протистояти всьому тому, що випаде на вашу долю.

А якщо бачите, що рішення прийшло в голову спонтанно, то це означає, що незабаром ви зіткнетеся з сильним подивом, майже переляком. Однак ви успішно з ним впораєтеся.

Підстерігати незнайомця, або Змініть компанію

Наснилося, що ви вартуєте незнайомця, щоб познайомитися — сигнал про необхідність розширювати своє коло спілкування. Ви припинили розкриватися як особистість, вам необхідний приплив нової енергії, дати яку можуть друзі. Але всі вони вже вичерпали свої запаси, саме тому вам потрібно хтось «свіженький», віщає Східний сонник.

Погано, якщо виявилося, що ви чекали людини марно. Це ототожнюється сонниками як невміння знаходити спільну мову з колективом.

Яке місце очікування ви бачили уві сні

Ще один момент, який потребує уваги до себе при розшифровці,, до чого сниться очікування кого-небудь — це місце передбачуваної зустрічі. Ось що кажуть сонники про сюжет, в якому ви чекали людини:

 • На вокзалі — вам випаде можливість відвідати дивовижне місце;
 • В парку або в сквері — ви втомилися від суєти і багатоликості навколишнього вас натовпу;
 • В кафе або в ресторані — змініть обстановку з надмірно серйозною на легшу;
 • На роботі — вам не дають спокою успіхи інших.
 • Сонник Міллера

  Згідно тлумаченням Густава Міллера, чекати людину, яка подобається в реальності — символ туги за ним і бажання зустрітися. Якщо приснилося, що ви дочекалися його, то можете розраховувати на успіх і наяву, а ось так і не зустрітися з тим, кого чекали уві сні — ознака безнадійності і краху ілюзій.

  Очікувати уві сні повернення померлої людини, не вірячи в його смерть — знак того, що ви не вірите чогось, що вам намагаються піднести як правду, підказує тлумач.

  Сонник чекати людину, до чого сниться чекати людину уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: