Сонник чекати зустрічі, до чого сниться чекати зустрічі уві сні

Щоб дізнатися напевно,, до чого сниться чекати зустрічі, сонник пропонує згадати подробиці побаченого уві сні. Такі факти, як особистість очікуваного, пунктуальність і емоційний фон вносять свої поправки в тлумачення сну.

Інтерпретуючи Міллера

З сонника Міллера можна дізнатися,, до чого сниться чекати зустрічі з приємною особою. Якщо в результаті побачення відбулося, це сприятливий знак: все задумане пройде гладко. Якщо приснилися марне очікування, реальність може розчарувати.

Сподіватися уві сні знову бачити померлого трапляється тим, хто в дійсності не звик вірити на слово. Сюжет також відображає готовність до нестандартних ідей.

Зачекалися

Нумерологический тлумач розповість, що означає призначений час. Цифри, які наснилися, можуть виявитися значущими в реальному житті, вони запам’яталися неспроста.

Цікаво дізнатися, до чого сниться, що ви вирішили когось підстерегти уві сні. В такому випадку слід взяти до уваги цілі і завдання. Якщо мотивом було бажання познайомитися, наяву для повноцінного розвитку потрібно нове коло спілкування. Коли ж довелося «випадково» зустріти когось із корисливих міркувань, символ віщує переляк.

Заплановане побачення відображає передбачливість, що не відбулося — брак комунікабельності.

А ось і я!

У сонниках знайдуться пояснення, до чого сниться, що чекати зустрічі з вами довелося іншим. В Українському тлумаченні запізнення в чоловічих снах означає захоплюючий роман в недалекому майбутньому. Якщо жінці пощастило бачити, як її терпляче чекають, попереду багато веселощів і флірту.

Великий сонник вважає, що спізнюється уві сні слід подбати про здоров’я: знак наводить на роздуми про енергетичну спаді, непогано б з’ясувати його причину.

Езотеричний сонник повідомляє, що претензії очікують символізують приховане невдоволення або заздрість наяву. Затримка з поважної причини віщує зіткнення з неприємною особистістю. Коли ж ви навмисно приходите пізніше обумовленого терміну, в реальній дійсності хтось дуже хоче вас бачити.

Такі різні довгоочікувані

Сонники докладно роз’яснюють, чому наснилося чекати зустрічі з тією або іншою людиною:

 • Якщо приснилося заздалегідь призначене побачення з коханим, ви скоро побачитеся;
 • Визирати чоловіка в віконце трапляється напередодні сімейних проблем;
 • Очікували дитини в дивному місці? Пора надолужити згаяне в дитинстві або юності;
 • Якщо довелося турбуватися про загуляв чадо уві сні, приділяйте йому більше уваги;
 • Очікування невідомо кого вказує на нестабільність становища, розгубленість;
 • Чекати зустрічі марно доводиться напередодні розчарування;
 • Якщо довелося чекати знайомого в спокійній впевненості, гряде важлива подія.
 • Що ви відчували

  Відчуття уві сні допоможуть точніше пояснити, що означає чекати зустрічі. Сильне хвилювання напередодні обіцяє благополуччя і стабільність, рішення важливого питання на користь сплячого. Роздратування і нудьга обіцяють перешкоди в справах.

  Велесов сонник говорить, що довгоочікувана персона заподіє суцільні неприємності. Якщо наснилася тяжка невизначеність, нерозумно форсувати події, проявіть терпіння. Бачити, що людина з’явилася раніше призначеного часу, трапляється до сварки з ним.

  Переважна настрій уві сні відображає стан нервової системи, — вважає Поєднаний сонник.

  До чого ви прагнете

  Сонник Фрейда пропонує цікаве пояснення,, до чого сниться чекати зустрічі. Такий сюжет свідчить про намір знайти нового сексуального партнера. Якщо запам’яталося точний час, ви хочете більш радикальних змін, але ваші прагнення стримує природна нерішучість.

  Згідно з прогнозом Іванова, втомлений від бездіяльності сновидец наяву зробить ризикований вчинок. На щастя, ризик виявиться виправданим. Самим терплячим Сучасний тлумач пророкує успіх в любові.

  Сонник чекати зустрічі, до чого сниться чекати зустрічі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: