Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорна кров, до чого сниться чорна кров уві сні

Бачити чорну кров уві сні — до прояву сильних емоцій наяву. Сновидіння означає потужний енергетичний сплеск. Потенціал людини різко збільшиться, здійсняться практично всі нереалізовані плани. До чого сниться густа темна цівка, що випливає з тіла, добре пояснюють сучасні сонники.

Попередження в сонник Міллера

Психологи рекомендують звернути увагу на власні емоції уві сні. Найчастіше, сновидіння має позитивну трактування, якщо наснилося, що кровушки не доставляла дискомфорту і не мала запаху. А ось, до чого сниться чорна кров, яка лякає своїм виглядом, варто розглянути докладніше:

 • При місячних — до розбіжностей з статевим партнером;
 • На руках і пальцях — до скоєння необдуманих вчинків;
 • Випливає з рани — до повного одужання;
 • На одязі — до несподіваних змін;
 • З зуба — до зустрічі з далекими родичами.
 • Бережіть коханих

  Величезні хвилювання і переживання чекають дівчат, жінок, яким приснилися місячні темного кольору. Сонники обіцяють сварки з партнерами, нерозуміння в сексі, скандали і тривоги з приводу зрад. Якщо при цьому довелося випробувати біль, будьте готові до розриву відносин.

  Бачити каламутні місячні у інших — до потрапляння в незручну ситуацію наяву. Почуття сорому за свої вчинки, докори сумління — саме те,, до чого сниться чорна кров, до якої уві сні ви поставилися з часткою презирства й огиди.

  Одужуйте і насолоджуйтеся життям

  Кровушки, що випливає з садна, рани уві сні, символізує очищення організму від недуг. Особливо добре, якщо наснилося, що ви не відчували болю. Тлумачення сну в сонник Ванги зводиться до потужного енергетичного впливу ззовні. Швидше за все, вас огляне кваліфікований лікар або відомий цілитель, який і дасть поштовх до одужання.

  Сонники інших відомих цілителів наполягають на тому, що бризнувшей краплі на одяг, на тіло, обов’язково принесуть зміни на краще. Пригоди і подорожі чекають тих, кому приснилася забруднена піжама, сорочка, інший одяг. А зміна клімату, в свою чергу, обов’язково принесе поліпшення настрою, настрою.

  Беріть ініціативу в свої руки

  Прозора, але темна сукровиця означає, що ви дуже безтурботно ставитеся до своїх справ і ризикуєте втратити частину прибутку. Бачити себе истекающим чорної кров’ю уві сні — до відплати, яке наздожене вас, через десятиліття. Згадайте свої старі промахи і постарайтеся виправити їх будь-що-будь.

  До чого сниться чорна кров, дає свої роз’яснення і Нострадамус. Його сонник попереджає про початок етапу випробувань, судових тяжб, конфліктів з родичами. Тривожні події можуть і не статися, але переживати, хвилюватися, вболівати душею ви будете довго.

  Сонник чорна кров, до чого сниться чорна кров уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: