Сонник чорна кішка, до чого сниться чорна кішка уві сні

Численні тлумачення дають масу пояснень,, до чого сниться чорний кіт. В першу чергу слід прислухатися до власної інтуїції, вона і сонник підкажуть, чого слід очікувати від подібного сну. Але, слід врахувати, якщо в будинку живе представниця котячих чорного кольору, то, швидше за все, подібний сон не буде нести якогось особливого значення.

Отже, якщо уві сні вас відвідав чорний кіт, то в недалекому майбутньому слід очікувати гучну сварку або бійку. А якщо тварина перейшло дорогу, то наяву доведеться зустрітися з неприємною людиною.

Уві сні мурка відповідно до тлумачення сонника символізує особу жіночої статі, найчастіше злий, недоброзичливо. Якщо чорна кішка нападає — слід очікувати неприємного зіткнення з ворогом.

Якщо сниться, що чорно-біла кішка муркоче і лащиться до сплячого, то в житті скоро настане спокійний період. Але розслаблятися не слід — це всього лише невелике затишшя перед серйозними проблемами. Чути нявкання уві сні — до обману.

Дуже несприятливим знаком є ​​сон, в якому чорна кішка кусає сновидіння. Сонник тлумачить його як провісник серйозного захворювання або пліток. Якщо вкусила тварина, яка живе у знайомих, то вони ображені на вас за якусь провину.

Якщо вдасться прогнати уві сні тварина, то всі неприємності, обіцяні сонником, відступлять. А ось те,, до чого сниться вбити чорну кішку, має кілька значень. Так вбити кошеня, говорить про те, що наяву сплячий може втратити хороші можливості.

До чого ще сниться чорна кішка про сон

Вбивство дорослої тварини може символізувати перемогу над ворогами. Якщо хтось сторонній заподіє шкоди вашому коту, то слід пам’ятати, що це людина з нечистою совістю. Іноді, якщо сплячий намагається вбити чорного кота, це може символізувати його власну боротьбу з внутрішнім Я.

Особлива думка щодо подібного сну має сонник Міллера. Чорна кішка згідно його тлумачення є передвісником невдачі, якої можна уникнути, якщо уві сні вбити або хоча б прогнати тварину.

Якщо приснився кіт буде брудним скуйовдженим, занадто худим і хворим, то такий сон, відповідно до тлумачення сонника, означає швидке звістка про хворобу близького друга. Сон є символом поганих новин.

Приблизно також можна пояснити,, до чого сниться дві чорні кішки. Іноді досить помножити всі неприємності надвоє. Але тим краще буде уві сні позбутися кішок, відігнати їх від себе або просто втекти.

Побачивши уві сні багато чорних кішок, сонник радить придивитися до свого оточення. Можливо, серед друзів є недоброзичливці. Якщо ви стали свідком котячої бійки уві сні, то наяву вам не дають спокою душевні переживання або таємні бажання. Любовні ігри котів — до невдач у відносинах.

Не дуже хорошим знаком, на думку сонника, є сон, в якому чорна кішка на руках сидить. Особливо це відноситься до молодих жінок — вас постараються залучити в не дуже приємна справа.

Чорна кішка з кошенятами уві сні може стати символом зради наяву. Для жінок такий сон тлумачиться сонником як поява суперниці. Бачити, як кішка годує своїх кошенят — до самостійного життя, забирає геть — до клопотів або переїзду.

Сонник чорна кішка, до чого сниться чорна кішка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: