Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорна вода, до чого сниться чорна вода уві сні

Більшістю сонників чорна вода визнана одним з найбільш неоднозначних символів. В поясненнях, чого сниться цей образ, згадуються і всілякі неприємності, і можливість осягнути якесь таїнство. Справжній сенс побаченого уві сні підкажуть подробиці сюжету кожного конкретного сновидіння.

Темноводная річка

Якщо наснилася чорна вода в річці, зверніть увагу на стан її берегів. Якщо вони не в силах стримувати бурхливий потік, сонник попереджає, що реальна ситуація також може вийти з-під контролю.

Коли ж уві сні попало випадково опинитися в темноводной річці, у вас ще є шанс виправити становище. Але за однієї умови: ви будете гранично уважні, двічі подумаєте, сім раз відміряй перш, ніж зробити черговий крок.

Якщо каламутна вода в річці своїм спокоєм разюче нагадує тихий вир, сновидіння є продовженням реальних переживань, які не дають спокою навіть уві сні.

Брудний водойма

Уві сні чорна вода може зустрічатися і в інших водоймах, наприклад, в калюжі. Символ не віщує нічого доброго. Наяву сновидіння можуть і в буквальному сенсі «облити брудом»: образити, обмовити. Проте, знання,, до чого сниться каламутна рідина в болоті, підвищує шанс уникнути неприємності або нейтралізувати її.

Якщо приснилося падіння в бруд або болітце, сонник Міллера попереджає про можливі прикрощі в результаті прикру помилку.

Коли трапляється впасти в каламутний водоймище, намагайтеся не вплутуватися в сумнівні авантюри, виявитися в ролі цапа-відбувайла зараз особливо легко.

Сумнівний напій

Те, до чого сниться, як довелося пити чорну воду, викликає у сонника найбільші побоювання. Перевірте, чи все в порядку з вашим здоров’ям. Подібні сновидіння нерідко відвідують у випадках проблем з шлунком.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться вибір на користь такого екзотичного напою. Езотеричний сонник вважає, що побачене уві сні так чи інакше наблизить вас до таємних знань. Не виключено, що той, хто пив темну рідину уві сні, наяву отримає доступ до забороненої інформації.

Нестандартні ситуації

Якщо приснилося, як раптом полилася чорна вода з-під крана, тлумачення закликає до повної бойової готовності. Вас підстерігає несподіваний поворот подій, передбачити який немає ніякої можливості.

Якщо приснилося, що під час водних процедур прямо на вас потекла з душа чорна вода, образ символізує очищення, позбавлення від того, що давно обтяжує.

Пояснення,, до чого сниться потоп в будинку, під час якого зі стелі стікають темні потоки, також можна знайти в снотолкователе. Якщо кімнати продовжує заливати, і ви відчуваєте себе безсилими перед стихією, навряд чи вдасться уникнути біди. Той, хто уві сні зможе зупинити потоки чорної води зі стелі, в дійсності також уникне неприємностей.

Якщо сплячого лякає вид розбушувалася чорної води, сонник попереджає про зустріч з небезпекою або випробуванням. Коли ж чорна вода являє серйозну загрозу, навряд чи вдасться змінити обставини.

Український сонник вважає, що добровільне занурення в чорну воду віщує зустріч з надприродним, дивом.

Сонник чорна вода, до чого сниться чорна вода уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: