Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорна корова, до чого сниться чорна корова уві сні

Про наявність «скелетів у шафі», які дуже скоро можуть стати явними, каже побачена уві сні чорна корова. Простіше кажучи, сонники обіцяють неприємності і обман всім тим, кому приснилось це рогату тварину. Якщо ви бажаєте отримати найбільш точні прогнози щодо свого майбутнього, обов’язково уточніть, до чого сняться подібні сюжети, згадавши деталі сновидіння.

Пасе череду, як символ звісток

Практично всі без винятку сонники обіцяють неприємності тим сновидцем, яким не пощастило споглядати уві сні чорну корову. Правда, тлумачачи, до чого сняться подібні образи, потрібно робити поправку на поведінку худоби уві сні.

Ось, наприклад, за запевненням Східного сонника, мирно пасеться на лузі корівка темної масті означає отримання неприємних новин. Багато чорних телиць запримітили в поле? Новини торкнутися безпосередньо вас. А якщо примарилося світле стадо з однієї лише «брюнеткою», то це означає, що вам необхідно придивитися до свого оточення.

Агресивна корівка — ознака імпульсивності

Товста чорна корова з рогами приснилася молодій дівчині? Такого роду бачення символізує прагнення цієї юної особи самоствердитися шляхом натиску і агресії, стверджує Весняний сонник.

А ось, тлумач Лонго, яка пояснювала б,, до чого сниться чорна телиця з рогами, спрямованими в вашу сторону, попереджає, що слід бути більш розбірливим у знайомствах. Є шанс завести відносини з агресивним і нестриманим людиною. Особливо, якщо наснилося, що ця сама коровушка на вас нападає. Бачите уві сні, що корова з рогами нападає на безрогу? Станете свідком чужої сварки.

Білі «родичі»: Від жалю до догляду за хворим

На противагу чорної корови завжди виступає її біла «сородічка». Однак не варто думати, що тварина з таким забарвленням завжди обіцяє радість. Найчастіше, біла корова уособлює собою образ покійного родича або друга. Якщо вона мирно жує траву, то це говорить про те, що у вашій душі залишилися теплі спогади про небіжчика.

Дещо інше тлумачення сну дає сонник Медеї: якщо жінці привиділася коровушка зі світлим забарвленням, то це означає, що незабаром вона буде доглядати за хворіють родичем.

Жінці уві сні довелося вести на випас біленьких телят? Вона буде про щось жалкувати. А ось, за запевненням Місячного сонника, що пояснює,, до чого сниться жінці корова-альбінос, це сигнал про те, що не всі в її поведінці «прикрашає» її світлий образ.

Дії з тваринкою

Є ще ряд трактувань, які пророкують майбутнє тим, хто бачив уві сні чорну корову. Згадайте свої маніпуляції з нею і порівняйте:

 • Доїти — до прибутку, але не цілком чесним шляхом;
 • Приймати пологи — зумієте «вичленувати» вигідну справу із сонму незначні;
 • Прогнати з двору чужу худобину — до позбавлення від проблем;
 • Купити — до появи конкурентів;
 • Продати — позбудетеся від суперника.
 • Поради Г. Міллера

  Мало чим відрізняються від інших тлумачів передбачення сонника Міллера про приснилося вугільно-чорної корівку. Відомий всьому світу дешифровщик сновидінь запевняє, що чорна корова є ознакою бід і невдач.

  Якщо ви бачите уві сні подібну худобу, прокинувшись, обов’язково перегляньте і подкорректируйте свої плани — це допоможе вам уникнути розчарувань і поразок.

  Сонник чорна корова, до чого сниться чорна корова уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: