Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорна змія, до чого сниться чорна змія уві сні

Тлумачення, що пояснюють,, до чого сниться чорна змія, часто суперечливі. Що цілком закономірно: сонник попереджає, що наяву сновидцу належить розгадати мудровані загадку. Вірне рішення виведе на якісно новий рівень, помилка може призвести до повного краху. Подробиці побаченого уві сні часто містять підказки.

Малюки і чудовиська

Щоб дізнатися,, до чого сниться маленька змійка, слід звернутися до сонником Міллера. Згідно з його прогнозом, сплячого світять невдячність і наклеп з боку людини, до якого він з усією душею.

Сонник Лоффа надає великого значення емоційного фону, незалежно від того, велика гадюка фігурує уві сні або маленька. Щоб витлумачити побачене уві сні, бажано згадати ставлення до повзучим насправді: фобія, цікавість, виклик.

Якщо наснилася велика чорна змія, реальне життя, на думку мудреця Езопа, приготувала серйозні висновки. Попереду випробування, уготоване кимось із найближчого оточення. Нагородою того, хто з честю його пройде, виявляться багатий досвід, дар ясновидіння, дивні зміни на краще.

Провидиця Ванга стверджує, що велика гадюка уві сні символізує нітрохи не меншу відповідальність. Для самого сновидіння або когось із тих, хто йому доріг, грядуть непрості часи. Буде потрібно зібрати всю силу волі, щоб пережити їх достойно і допомогти іншим.

Езотеричний тлумач пропонує дещо несподіване роз’яснення,, до чого сниться величезна чорна змія. Хоче сновидец того чи ні, але йому належить виконати важливу місію. Для цього потрібно перш за все подолати власні страхи. Як гірке на смак ліки рятує життя, так і зустріч з небезпечної рептилією може дати старт новому витку долі.

Зміїна атака

Нострадамус повідомляє, що якщо уві сні нападає чорна змія, насправді слід бути готовим до втрат і неприємностей. Це не єдине пояснення, до чого сниться, як нападає змійка траурної забарвлення. Ви ненавмисно опинитеся в епіцентрі великого скандалу.

Якщо приснилося, як аспид нападає, сонник Міллера вважає, що немає страшенно ворога, ніж власні страхи, невпевненість і низьку самооцінку. Незабаром з’ясується, що тривога була безпідставною, нездужання не представляло серйозної небезпеки, а навколишній дуже навіть високої думки про вас.

Отруйні укуси

Сучасний сонник повідомляє, що якщо наснилося, як темна рептилія кусає іншу людину, можливо, в реальності ви пред’являєте до вкушеній уві сні завищені вимоги. Такий підхід не сприяє добрим стосункам.

Якщо приснилося, як вкусила гадюка, Старовинний сонник вважає, що сплячій належить побачення наосліп. Так як неможливо передбачити, чим воно закінчиться, дотримуйтесь розсудливість.

Сновидіння, в якому вкусила чорна змія, часто служить підказкою, де слід шукати справжню причину багатьох бід. Проблеми створює один з тих, кому ви звикли довіряти. При цьому в хід йдуть будь-які засоби, включаючи окультні.

Існує й інше пояснення, до чого сниться, як вкусила змієподібне істота темного кольору. Сонник попереджає, що противник перевершує вас. Не сподівайтеся перемогти у відкритому бою, використовуйте хитру тактику.

Китайський сонник Чжоу-гуна стверджує, що якщо наснилося, як кусає чорна змія, побачене уві сні віщує набуття великого багатства.

Рептилія в будинку

Китайське тлумачення Чжоу-гуна роз’яснює,, до чого сниться чорна змія в будинку. Сплячого очікує підвищення по службі, він займе високий пост і значно підвищить соціальний статус.

Дворянський тлумач сновидінь вважає, що під час вашої відсутності в будинку відбуваються нехороші речі, якщо в нього заповзають небажані візитери уві сні.

Сонник чорна змія, до чого сниться чорна змія уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: