Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чоловік з іншою жінкою, до чого сниться чоловік з іншою жінкою уві сні

До чого сниться свій чоловік з іншою жінкою? Сонник називає такий сюжет сигналом: відносини можуть зіпсуватися, необхідно виправляти ситуацію. Це бачення уві сні іноді обіцяє неприємності у взаєминах з колегами, знайомими.

Деталі сновидіння

Сонник радить для вірного тлумачення сну пригадати, що саме робить чоловік з вашої суперницею:

 • Фліртує — хоче привернути увагу, оскільки відчуває ваше нехтування;
 • Танцює — у вас намітився розлад, потрібно терміново вживати заходів;
 • Цілується — попереду неприємна ситуація;
 • Спить — невпевненість в собі і його почуттях;
 • Йде, потім повертається — лукавство, обман, але не обов’язково в любовних справах;
 • Одружується — скандал через необґрунтованих ревнощів;
 • Привів додому — він хотів би змінити нинішню тяжку обстановку.
 • Чекайте змін і не піддавайтеся підозрілості

  Бачити, ніби він йде до суперниці уві сні, означає: можливі зміни в сімейному житті — як негативні, так і позитивні.

  Наснилося: ваш благовірний одружується на щасливою суперниці? Спляча дуже боїться його втратити, залишитися одній. Але слід вгамувати свою підозрілість, щоб не зіпсувати відносин.

  Іноді уві сні бачити чоловіка з іншою жінкою не обов’язково передвістя його невірності. Якщо наяву він щасливий, ввічливий — незабаром піднесе сновидицей подарунок.

  Сонник Міллера: треба урізноманітнити подружнє життя

  До чого сниться, ніби чоловік полюбив чужу жінку, обіймає її? Слід переглянути уклад вашого життя, можливо, вона стала одноманітною, нецікавою.

  Оточіть чоловіка увагою

  Наснилося, ніби чоловік зраджує вам? Сонник попереджає: ви дуже довірливі, цим часто користуються оточуючі.

  Сновидіння, де він змінює, також сигналізує про можливе віддалі між подружжям. Треба обговорити цю ситуацію, з’ясувати, у кого які є претензії.

  Езотеричний сонник називає сюжет про те, як друга половинка змінює, ознакою вірності чоловіка. Таке трактування запевняє: положенню дружини, її душевної рівноваги взагалі нічого не загрожує.

  Бійтеся неприємностей

  Наснилося, як він цілує її? Наяву відбудеться якась неприємність, спрямована проти вас. Після сновидіння, ніби чоловік пристрасно цілує незнайомку (або знайому дівчину) потрібно дуже вибірково погоджуватися на пропозиції своїх партнерів.

  Бачення уві сні, де чоловік цілує суперницю — попередження про ситуацію, коли може постраждати репутація. Це відноситься до робочої діяльності або любовній сфері.

  Проблеми взаємин

  До чого сниться застати в ліжку чоловіка з іншою жінкою? Сонник повідомляє: незабаром вибухне сімейний скандал. Потрібно проявити до другої половинки більше уваги, уникати сварок.

  Бачити його в ліжку зі своєю подругою уві сні означає: можлива заздрість або зрада з боку знайомих, друзів.

  Наснилося застати чоловіка в ліжку, які займаються сексом з незнайомою дівчиною? Сонник підкреслює: можливі неприємності від колег. Ймовірно, хтось прагне зайняти місце сновідіци або виставити її в несприятливому світлі. Слід бути обережними при спілкуванні.

  Сюжет уві сні про чоловіка з іншою жінкою, до якої він пішов, вказує на проблеми відносин, проте їх можна подолати.

  Від вашої поведінки залежить успіх

  До чого сниться, як він пішов від сновідіци і одружився на суперниці? Сонник підказує: сама жінка дуже ревнива, треба позбутися цього почуття.

  Якщо уві сні колишній чоловік одружився з іншою — ви пробачте людини, на якого давно затаїли образу.

  Наснилося, ніби померлий чоловік був з іншого? Сонник попереджає: остерігайтеся наяву обману.

  До чого сниться: чоловік одружений на когось, а вона вагітна? Наяву спляча відчуває страх за ситуацію. Потрібно заспокоїтися, постаратися уникати конфліктів — тоді справа зможе зважитися сприятливо.

  У чоловіка є дитина від іншої жінки? Відчуження в реальних відносинах. Дитина від іншої жінки уві сні часто передвіщає неприємності в різних сферах.

  Сонник чоловік з іншою жінкою, до чого сниться чоловік з іншою жінкою уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: